Mají nové Fabie na to, aby překonaly oblibu Octavií?

Automobily Škoda Fabia a Octavia patří k nejoblíbenějším a vozům mladoboleslavské automobilky a vlastně k nejoblíbenějším automobilům na našem trhu. V interním boji o oblibu zákazníků ale měly navrch Octavie. Podaří se novým Fabiím zvýšit oblibu těchto modelů a stanou se Fabie autem, které na českých silnicích uvidíme nejčastěji? To ukáže až čas, ačkoliv předpoklady na to rozhodně mají.

Octavia sází na to, že vypadá honosně

Škoda Octavia vždy byla pověstná tím, že ačkoliv se jedná o automobil nižší střední třídy, vždy vypadala o něco honosněji. Její karoserie s pomocí delších linií připomíná automobily vyšších kategorií. Od vývoje první generace prochází výraznou změnou. V roce 2012 byla na trh uvedená již třetí generace tohoto modelu, která sází na ostřejší rysy, i když na některých částech jsou stále zachovány oblé tvary. Detailní informace o vývoji tohoto modelu se můžete dozvědět zde.

auto-poly_01

Škoda Fabia – od domácího mazlíčka až k ostrému dravci

Automobily Škoda Fabia jsou také modely nižší střední třídy a vždy sázely spíše na příjemný a milý vzhled. Na karoserii téměř nikde nebyly k vidění ostré rysy a pro velkou část veřejnosti dokonce působí až nenápadně. A zřejmě si toho byli vědomi sami vývojáři a konstruktéři mladoboleslavské automobilky, a proto nová Škoda Fabia je zcela jiná. Oblé tvary jsou nahrazeny výraznými a ostrými prvky i při zachování podobného tvaru automobilu i jeho velikosti. Mnozí odborníci tuto proměnu přirovnávají v proměnu z domácího mazlíčka na ostrého dravce.

Nejlepší je prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži

O jednotlivých modelech automobilu se můžete dočíst takřka kompletní informace a rozebrat automobil do posledního šroubku. Můžete také najít fotografie ze všech možných úhlů. Žádné informace a fotografie ale nenahradí pocit z auta, když ho vidíte na vlastní oči, sedíte v něm nebo jej řídíte. Nebojte se tedy navštívit autorizovaného prodejce vozů Škoda a vyzkoušet předváděcí vozy Škoda. Takovým prodejcem na našem trhu je například Auto Poly.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *