Laminátové bazény

Ačkoliv letní sezóna je již nenávratně za námi a nám zbyly pouze vzpomínky na letošní teplé léto, není důvod ke smutnění, neboť přemýšleli-li jste nad pořízením nového venkovního bazénu na Vaši zahrádku, máte nyní jedinečnou možnost. Bazén je místem, kde se v parných letních dnech můžeme nejen skvěle zvlažit, ale také si dopřát chvíle relaxace při nejrůznějším cvičení. Patříte-li k vášnivým vyznavačům potápění, kteří si nedovedou představit letní sezónu bez tohoto svého koníčku, přijdete si ve svém novém bazénu také na své.

S koupením si vlastního venkovního bazénu můžete dát pomyslnou červenou všem koupalištím a plovárnám, které v horkých letních dnech, kdy se teploty mnohdy vyšplhají až ke čtyřiceti stupňům, praskají téměř ve švech. Jedním z nejoblíbenějších druhů venkovních bazénů jsou laminátové bazény.

Vzhledem k tomu, že se jedná o předvyrobené bazény, které se dováží a zasazují vcelku, je jejich šířka omezena na 3,5 metru. Na druhou stranu jsou laminátové bazény dostatečně odolné vůči nejrůznějším druhům chemikálií, bez kterých se neobejdete, neboť je nutné je používat pro úpravu a dezinfekci vody. Bohatou nabídkou laminátových bazénů disponuje také společnost Albixon, která bývá považována za skutečného odborníka na současném bazénovém trhu. V katalogu této společnosti objevíte nejrůznější tvary laminátových bazénů. Záleží tedy pouze na Vás, zda se rozhodnete pro tradiční klasiku, kterou je laminátový bazén Athény, nebo zda si vyberete objemnější Atlantidu. Ptáte-li se proč zrovna laminátový bazén, naše odpověď je více než jednoduchá. Laminát je totiž nejen odolný vůči nejrůznějším chemikáliím, ale má také dobré mechanické vlastnosti.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *