Budoucnost erotických služeb? Robotické společnice a samoobslužné priváty

V erotických privátech budoucnosti se budou procházet roboti k nerozeznání od živých lidí. Budou obdařeni umělou inteligencí a schopnostmi uspokojit jakékoliv klientovo přání a touhu. Bez rizika nákazy pohlavní či jinou nemocí. Sci-fi? Omyl. Blízká realita, která už v různých podobách existuje po celém světě včetně Čech.

Vzrušující vize placené erotiky

Představte si, že z jakéhokoliv důvodu zatoužíte po placeném sexu. Přes aplikaci si vyberete privát, konkrétní sexbotku či sexbota, nastavíte si jeho charakter (dominantnost, submisivitu, nesmělost, nestoudnost, atp.). Po online platbě vám přijde kód, pomocí kterého se dostanete do podniku, kde si jen nasadíte připravený VR headset a virtuální asistentka vám poskytne potřebné informace. 

Zapomeňte na pocity trapnosti při kontaktu s obsluhou. Díky možnostem virtuální reality jdete rovnou na pokoj kde na vás čeká vaše společnost. Vždy dobře naladěná, připravena splnit veškerá vaše přání. Bonus? Se sex dolls neřešíte strach z nemocí, neřešíte nevěru (pokud tedy vaše partnerka nežárlí na roboty), zážitek je naprosto diskrétní a bezpečný. 

Cesta ke vzrušující erobudoucnosti

Erotické podniky s realistickými pannami sex dolls začaly vznikat po celém světě teprve před pár lety. Prvními městy, které otevřeli dveře revoluci v erotických službách, byly Barcelona, Vídeň nebo německý Dortmund. 

Právě Dortmundský podnik se považuje za úplně první. Jeho “osvícená” majitelka Evelyn Schwartz původně nakoupila sex dolls proto, že chtěla ušetřit své nervy i peníze. Prostitutky totiž často nechodily do práce a měly problémy s chováním. Její problémy s najmutím realistických silikonových krásek pominuly. A navíc návštěvnost podniku od té doby  stoupala. 

Podobný scénář se od té doby opakuje ve velkých městech po celém světě. V roce 2019 byl otevřen první erotický podnik s realistickými pannami v Praze.

AI a VR budou nedílnou součástí sexuálních služeb

Umělá inteligence prodělává v posledních letech obrovský rozvoj u všech moderních technologiích. V oblasti sexuálních robotů je třeba zmínit aktuálně nejvyspělejší robotku Sofii, která cestuje po svět, rozdává rozhovory novinářům a dokonce získala občanství v Saudské Arábii. 

Vidět Sofii na živo bylo možné i v Čechách v roce 2018 na konferenci Týdne inovací. Výborně rozpoznává a imituje lidské emoce, zvládá umění nenucené konverzace. Umí dávat najevo emoce, vyjádřit soucit a ve svém softwaru má i černý humor.

Stejně jako AI přináší virtuální realita do prostoru erotických služeb nové možnosti. A nejde jen o pasivní konzumaci VR porna. Pražský podnik Naughty Harbor v čele s vizionářem Patrikem Dudou jako jeden z prvních na světě propojil zážitek s realistickou pannou i s VR nebo high-tech masturbátorem.

Poslední kroky k cíli

Ačkoliv cena nejmodernějších sexbotů obdařených umělou inteligencí je zatím pro běžného zákazníka v cenové relaci hodně luxusního automobilu a ještě několik let potrvá, než se s nimi na privátech potkáte, sex dolls již nyní nabízejí, kromě stále větší realističnosti, možnosti jako lubrikaci vagíny, nahřívání těla na lidskou teplotu či zvukové systémy, díky kterým panny reagují vzdycháním na doteky v intimních místech. Robotické hlavy už jsou také daleko dostupnější.

A po propojení se do virtuální reality jste zase o krok blíž k neomezeným, nevšedním a vzrušujícím zážitkům ve světě jménem Sex.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *