Moderní muž mění šatník od píky

Touha líbit se sobě i svému okolí zasáhla muže nebývalou silou. Být „IN“ jakoby se v posledních letech stalo životní modlou, alfou a omegou života lidského jedince. Ještě nikdy v historii se nekladl takový důraz na to, aby chlap vypadal jako ze škatulky. A tak se mužská populace ve velkém vrhla na shopping, sledování módních magazínů a zkrášlovací procedury.

Extrémy jsou nežádoucí

Zlatá střední cesta velí, aby byl muž vkusně a módně oblečený, neměl problém ovládat veškeré hygienické návyky a nebál se čas od času podstoupit nějakou tu kosmetickou aplikaci. Snaha být trendy samozřejmě obnáší i průběžně obměňovat šatník. Ten by měl být harmonicky sladěný, i co do největších detailů a smart casual kombinací.

Žádný učenec z nebe nespadl

Začít vhodně stylizovat lze od spodního prádla. Pánské trenýrky jsou základním stavebním kamenem úspěšné image. Nejenže se v nich má nositel cítit komfortně a pohodlně, ale bez povšimnutí nezůstanou ani během intimních situací. Partnerka si díky nim o svém protějšku udělá obrázek během vteřiny. Proto není vhodné jejich výběr podcenit.

Slipy jsou za zenitem

Sázkou na jistotu jsou trenýrky STYX. Pod značkou se skrývá výsledek autorského nápadu dvou pražských barmanů, kteří chtěli světu nabídnout něco víc, než jen fádní přežitek klasických slipů. Vsadili na svou intuici a během 27 let přivedli svůj produkt k dokonalosti. „Styxy“ lze pořídit jako boxerky, klasické trenky do gumy, plavky, ale i dámské saténové trenýrky. Více než pětistovka variací, které jsou designově originální a střihově respektují potřeby muže subtilního i pána s bicepsy.

Jak správně vybrat?

Aby spodky padly jako ulité, je třeba vycházet z velikostní tabulky standardní konfekce. Většina z modelů, uveřejněných na módních e-shopech, je dostupná ve velikostech S až XXXL. Zásadní hodnotou pro měření rozměrů je obvod v pase a obvod boků. Pakliže je výsledek na velikostní hranici, doporučuje se pro větší senzitivitu zvolit velikost větší. Je-li člověk na pochybách, zdali se mu do nich vleze jeho mužství, útěchou nechť je skutečnost, že boxerky disponují určitou dávkou elasticity a velikost přední části se šije jako univerzální.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *