Čtvrtá generace Octavie se konečně představuje na českých silnicích

Sudičky jí daly do vínku skutečně velkou budoucnost a je pravdou, že se tento osud naplňuje týden od týdne víc a víc. Škoda Octavia se podívá počtvrté na tuzemský trh a nepochybně tady zaujme i náročnějšího řidiče. Je synonymem bezpečnosti, ale také elegance. Nabídne pestrou škálu motorizací a šetří i životní prostředí, za což nese zodpovědnost i aerodynamika modelu číslo čtyři. Nahlédnete do něj s námi? 

Všechno budete řídit z tabletu…

Žádné rozptýlení pozornosti, naopak – důležité věci si zkontrolujete na prostorném tabletu, stačí tedy jen jeden pohyb ruky a máte přehled o každém detailu, který si momentálně zasluhuje pozornost. 

Nová Škoda Octavia IV nabídne také velký prostor pro zavazadla, což se hodí nejen tehdy, když vyrazíte s rodinou na hory, ale i pro větší nákupy a přepravu nejrůznějších objemnějších věcí. Celých 640 litrů zavazadlového prostoru je mnohem více, než se majitelé Škodovek v devadesátých letech minulého století odvážili snít. A bezpečnost? O tu se starají výrobci dnešních vozů až v první řadě!

Pohodlí je zajištěno nejen díky sedadlům

Příjemné posezení s možností masáže zad, i o tom může být projížďka čtvrtou generací Škody Octavie. Sedadla jsou pohodlná a díky masážní funkci zajistí pohodlí i na delších projížďkách za volantem, jako jsou například služební cesty. 

Jistě potěší i díky vyhřívání, ale tím samozřejmě tento model svou prezentaci ještě nekončí. Ceny nové Škody Octavia přitom začínají na hranici 500 tisíc korun, záleží samozřejmě i na doplňkové výbavě.

Bezpečnost především, nejen v městských ulicích

Pokud jde o bezpečí, Škoda nenabízí jen pocit – ale přináší skutečnou ochranu. Díky Front Assist se totiž postará i o to, aby nedošlo ke zbytečné kolizi s chodcem nebo cyklistou. Auto včas přibrzdí nebo úplně zastaví, rychlá reakce je přeci velmi důležitá. A mimochodem, jak vlastně šel čas s modely automobilky Škoda? 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *