Rumový adventní kalendář pro chlapy 2020 – to musíte mít!

Ano, všichni si jistě pamatujete ty časy z dětství, kdy jste pravidelně k Mikuláši dostávali adventní kalendář, kde v každém okénku byla schovaná lahodná čokoláda. Ti netrpěliví to dokonce dokázali sníst na posezení. Na co čekat, že? Některé muže to teď čeká v roli otců. Každoročně přijde čas obdarovat svoje ratolesti, stejně tak, jak jste dobroty dostávali kdysi i vy. 

Dalo by se říct, že dny dětství jsou pryč a vás už žádná dobrota nečeká. Není to ale pravda. Objevili jsme něco, co udělá radost každému muži, který se pomatením mysli nestal abstinentem.

Rumový degustační adventní kalendář pro chlapy

Obsahuje 24 parádních vzorků kvalitních a pečlivě vybraných rumů, které můžete až do 24. prosince postupně ochutnávat. Na každý prosincový den připadá 20 ml kvalitního rumu. Součástí krásného designového balení je i pěkná degustační rumová sklenička, která vám celý zážitek určitě zpříjemní.

Rádi bychom prozradili jaké rumy tento rumový adventní kalendář obsahuje. Ale to bychom vám zkazili překvapení. Můžeme prozradit, že se jedná o rumy z celého světa, sladké i suché, jemnější i ostřejší. Takže pokud na rum říkáte ano, tak se vám tento spíše vánoční kousek bude sakra hodit.

A ne, že budete podvádět, na rozdíl od čokolády vám tolik rumu slušně zamotá hlavu. Vyzkoušejte rumy celého světa a udělejte si hezčí nejen prosinec.

Loni se ho prodalo přes 3000 kusů. Letos se čeká, že se jich prodá ještě více. Už teď je skladem, ale vzhledem k velkému zájmu, který o něj byl minulý rok, doporučujeme ho koupit s předstihem, ať na vás tento originální dárek zbyde.

Kde koupit?

Rumový adventní kalendář - Foto 1
Rumový adventní kalendář - Foto 2
Rumový adventní kalendář - Foto 3

Rumový adventní kalendář 2020 – Video

Naše hodnocení
  • Velikost výběru
  • Design
  • Složení
  • Cena
4.8

Naše shrnutí

Úžasný dárek, který rozhodně stojí za to vyzkoušet. Rumový adventní kalendář potěší snad opravdu každého, kdo má rád dobré pití a originální či netradiční věci.

 

5 Komentářů

  1. Jonas 10.11.2017 Odpovědět
  2. Selekťák 21.11.2017 Odpovědět
  3. Trader 3.10.2018 Odpovědět
    • iMen 11.10.2018 Odpovědět
  4. Olina 1.10.2019 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *