Rumový adventní kalendář pro chlapy – to musíte mít

nizke ceny 7

Ano, všichni si jistě pamatujete ty časy z dětství, kdy jste pravidelně k Mikuláši dostávali adventní kalendář, kde v každém okénku byla schovaná lahodná čokoláda. Ti netrpěliví to dokonce dokázali sníst na posezení. Na co čekat, že? Některé muže to teď čeká v roli otců. Každoročně přijde čas obdarovat svoje ratolesti, stejně tak, jak jste dobroty dostávali kdysi i vy. 

Dalo by se říct, že dny dětství jsou pryč a vás už žádná dobrota nečeká. Není to ale pravda. Objevili jsme něco, co udělá radost každému muži, který se pomatením mysli nestal abstinentem.

Rumový degustační adventní kalendář pro chlapy

Obsahuje 24 parádních vzorků kvalitních a pečlivě vybraných rumů, které můžete až do 24. prosince postupně ochutnávat. Na každý prosincový den připadá 20 ml kvalitního rumu. Součástí krásného designového balení je i pěkná sklenička, která vám celý zážitek určitě zpříjemní.

Rádi bychom prozradili jaké rumy tento rumový adventní kalendář obsahuje. Ale to bychom vám zkazili překvapení. Můžeme prozradit, že se jedná o rumy z celého světa, sladké i suché, jemnější i ostřejší. Takže pokud na rum říkáte ano, tak se vám tento spíše vánoční kousek bude sakra hodit.

A ne, že budete podvádět, na rozdíl od čokolády vám tolik rumu slušně zamotá hlavu. Vyzkoušejte rumy celého světa a udělejte si hezčí prosinec.

Kde koupit?

Jedna odpověď

  1. Jonas 10.11.2017 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Send this to a friend