Kořeny erotických masáží – odkud pochází tyto slastné zážitky?

Těší se velkému úspěchu zejména v dnešní moderní společnosti, nicméně kořeny erotických masáží sahají až do dávných časů. Jste příznivcem těchto nevšedních tělesných prožitků a chcete se o jejich původu dozvědět více? Přinášíme vám stručný přehled jejich historie a postupného vývoje, díky kterému získaly současnou podobu, kterou již možná znáte z osobní zkušenosti. A chcete-li své nestydaté vědomosti obohatit, podívejte se, jak to před dávnými časy vypadalo v sexuální branži!

Poznejte původ erotických masáží!

V článku se budeme věnovat dvěma typům smyslové a sexuální stimulace.

První je tantra, prapůvodní rituál, který pochází z Asie. Dnes ji nabízí mnoho salónů nejen jako tělesný, ale také duševní zážitek, který vám pomůže k poznání svého hlubšího „já“. Celý proces trvá od pár desítek minut až po několik hodin. Slibovat si od ní můžete emotivní smršť, která může, ale nemusí končit vaším vyvrcholením. Toto však není cílem. Jde to uvolňování energií čaker v pánevní oblasti, jež je rozváděna do celého těla. Jedná se o intimní proces, který může být ozvláštněním pro váš sexuální život a pomůže vám uvolnit potlačovaná traumata a stres.

Druhým zážitkem je nuru masáž, která se soustředí na uvolnění těla a odbourání stresu. Zásadní je zde fakt, že probíhá tzv. tělo na tělo. To znamená, že masér nebo masérka se vám budou opravdu věnovat celým svým tělem. Jedná se především o relaxační kúru. Nicméně v případě vyvrcholení se nemusíte stydět, není to zakázáno, ale ani vyžadováno. Je to čistě na vašem prožitku, jak moc si to užijete.

Tantra jako sexuální rituál

Vychází z tantrismu, jenž vznikl již před pátým stoletím našeho letopočtu v Indii.

Existují dvě pojetí:

· buddhistické – meditativní

· hinduistické – sexuální

Učení v buddhismu je chápáno jako cesta k probuzení. Jedná se o druh několika meditací, díky kterým se máte přiblížit Buddhově učení. Postupujete na úrovních od prvotní až po čtvrtou, nad kterou již nic není. Zajímá vás tento pohled? Přečtěte si o kundaliní tantra józe dle buddhistického učení.

Hinduismus přinesl již více sexuálních aspektů, ale cílem bylo dosažení vyššího vědomí. Spojením mužského (Šiva) a ženského (Šakti) principu dochází k zásadnímu zjištění, že bez ženy je muž mrtvý. V minulosti šlo o zvířecí obětní rituály, při kterých se prováděl speciální kosmický tanec a sexuální jóga. Muži však mají zakázáno ejakulovat, aby nepřišli o svou životní energii, která se během aktu probouzí. Smrt a zánik byl tak přítomný ve stejné chvíli jako početí.

Ve 20. století jistý muž jménem Andro Andreas Rothe vynalezl tantrickou masáž, která spojuje masážní techniky, meditaci a sexuální terapii. Důraz je kladen na tělo jakožto chrám duše. Jedná se o tělesné a duševní uvolnění a vyplavení všech zarytých traumat, která vám mohou být přítěží. Smyslem je uvědomění si sebe sama a získání koncentrace na své vnitřní prožitky v přítomném okamžiku.

Nuru masáž

Je to japonská technika a starý erotický rituál, který se praktikoval již v tradičních japonských historických lázních. Postupem času se rozšířil i do západního světa. Je plný smyslnosti, uvolnění a vášnivých okamžiků.

Nuru v překladu znamená klouzavý. To proto, že na vás bude nanášet velmi kluzký gel, který se během procedury používá. Obsahuje nori řasu a výtažek z aloe vera, který vaši pokožku vyživí a zjemní. Zároveň vám celý zážitek nebude nepříjemný, protože by se těla o sebe navzájem dřela. Může ve vás vzbuzovat vášnivé pocity a hluboké uvolnění, které je samozřejmě žádoucí. Nechte se operovávat po vzoru starých japonských mistrů!

Erotická masáž netradičně

Pokud vás neoslovují tradiční rituály s hlubokými kořeny v historii, existuje i pro vás celá řada procedur. Dnešní trh s masážemi a různými stimulacemi je přehlcen nabídkami se sexuální stimulací. V některých salonech vedle klasických a erotických masáží najdete také masáž penisu či jiné. Ty sice nemusejí vycházet ze zahraničních hluboce zakořeněných procedur, ale můžou být stejně příjemné a přínosné. Vyberte si podle toho, na co zrovna máte chuť a jak moc se chcete uvolnit a odvázat!

Nyní již víte, odkud pochází tantrický rituál nebo co znamená nuru. Vyzkoušeli jste je doslova na vlastní kůži? Nebo jste spíše zastáncem tradiční sexuální stimulace? Dejte nám vědět a neostýchejte se sdělit nám své zážitky!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *