Pánská bižuterie – víte, co se nosí?

V poslední době začali pánové opět utrácet za šperky. Jste i vy nadšeným kupujícím nových a nových ozdob? Pak jistě oceníte zajímavé tipy na to, co se vlastně nosí!

Stejně jako podléhá oblečení módním trendům, tak jsou i šperky, které jsou aktuálně více in než jiné. Které to jsou? Prozradíme vám to!

Pánské šperky, které musíte mít!

Muži se chtějí stejně jako ženy zdobit krásnými a originálními šperky. Ovšem tato touha je podmíněná tím, že muž musí i přes ozdoby zůstat mužem. Vybrat takové šperky, které budou in a zároveň dostatečně ‘’mužné’’ nemusí být nic složitého. Chce to ovšem vědět, kde hledat!

Odlišit se od ostatních – stylově!

Mezi největší hit poslední doby patří náramky. Pokud se budete dobře po kolemjdoucích mužích dívat, pak uvidíte, že na nejednom zápěstí visí originální kousek. Pánské kožené náramky lze vidět i v časopisech a módních magazínech. Kůže má v oblasti zdobení dlouhou tradici. Tento materiál sloužil k tvorbě pánských odzdob už v dávné minulosti. Není tedy divu, že se opět vrací do módy a utváří tak aktuální trendy.

Jak nosit pánské náramky?

Aby vám šperk dělal skutečnou službu, je nutno vybrat originální kousek, který jen tak nikdo mít nebude. Není totiž nic horšího než patřit mezi stejně ‘’okroužkovaný’’ dav! Na druhou stranu by neměl být náramek až příliš výrazný, jde přeci o doplněk, který má sloužit jako ta poslední třešnička na outfitu.

Velice důležité je nenosit náramek spolu s hodinkami! Tato kombinace spolu nikdy nevypadá dobře a kazí to nejen vzhled hodinek, ale i náramku. Vyberte si jedno nebo druhé! A nutno podotknout, že čas lze zjistit i z mobilního telefonu! Zatímco tedy většina mužů bude mít hodinky, vy něžné pohlaví zaujmete stylovým náramkem z kůže.

Široký výběr nejen náramků

Mezi oblíbené obchody s pánskými šperky a bižuterií patří estilosabroso.cz, kde najdete kromě již zmíněných kožených náramků také pánské přívěsky, prsteny a náušnice.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *