HALFBIKE – Nepřehlednutelná novinka přichází do českých měst

Český tým www.halfbikes.cz  přichází na český trh s nepřehlédnutelnou novinkou  městského vozítka halfbike. V současné době podniká předváděcí jízdy po Čechách, kde s halfbike seznamuje širokou veřejnost v ulicích a parcích našich měst.

Halfbike není kolo ani tříkolka či koloběžka, halfbike je prostě halfbike, tj. polokolo, které vytvořil tým mladých lidí společnosti Kolelinia a postupně se stává velmi populárním ve většině evropských zemí.

Halfbike se vyznačuje tím, že se na něm pohybujete ve stoje pomocí šlapání jako na klasickém kole. Zatáčí se ale náklony do stran a tak při jízdě na halfbike budete mít pocit, že doslova plujete vzduchem. Krom toho, že jízda na halfbike je velice zábavná, člověk si dále zlepší fyzičku, vytvaruje postavu a posílí hluboký svalový systém.

Halfbike lehce složíte a převezete autem, metrem a všemi ostatními prostředky, je tedy vhodný pro cesty do práce, ale i na výlety po městě či jen tak na „blbnutí“. Není určen do terénu, ale pro pohybování se po městských plochách.

Naučit se na halfbike je snadné a trvá jen pár minut, než člověk přijde na systém jízdy a poté už jen piluje své umění a možnosti.

Halfbike je pro ty, kteří se nebojí budoucnosti. Žádné emise, rychlá cesta do práce, jedinečný sportovní zážitek a super stylová zábava pro každého. Halfbike bude Vaším každodenním městským společníkem, halfbike je snadné si zamilovat. Kdo si chce halfbike koupit nebo třeba jen vyzkoušet, je možné se s námi spojit a domluvit na https://www.facebook.com/hbczech/ nebo na našich webových stránkách www.halfbikes.cz a rozšířit tím tým českých halfbikerů….

halfbike foto 2

halfbike foto 3

halfbike foto 4

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *