5 pánských parfémů pro podzim 2012

Tak jak s příchodem nového ročního období musíte změnit svůj šatník, je třeba začít používat i jinou vůni. Nemůžete prostě vonět stejně v létě, na podzim i v zimě. I sami výrobci parfému moc dobře vědí, že tohle pravidlo je potřeba dodržovat, a tak na trh přicházejí s jednou novinkou za druhou.

Pojďme se tedy společně podívat na 5 novinek na podzim 2012. Výběr už bude záležet pouze na vás! Jaký parfém z našeho výběru vám bude vonět?

Calvin Klein Encounter

Pánská vůně Calvin Klein Encounter voní úplně jinak, než můžete být zvyklí. Tak trochu se vymyká ze zavedených kolejí této řady. V tmavě modrém flakónu, který je zakončen kovovým detailem těsně pod víčkem se skrývá plně omamná vůně, která má nádech dřeva, koňaku a koření. Klasický pánský nádech jistě potěší každého muže, který ví co chce a neomylně si jde za svým.

Cena: od 630,- Kč (30ml)

James Bond 007

Pánská vůně jež je uvedena na trh společně s nový filmem o agentovi 007, Skyfall. Parfém s flakonem v povedeném designu má evokovat samotného špióna Jamese Bonda. Napětí, akční život, krásné ženy, exotika a rychlá auta – to je přesně to, co by mělo charakterizovat muže s touto vůní. V parfému najdete tóny dřeva, ovoce a koření.

Cena:  od 380,- Kč (30ml)

Thierry Mugler A*Men Pure Shot

Limitovaná edice parfému s modrou hvězdou na designovém flakónu jistě přitáhne vaše oko. Pro parfém se stal inspirací Oscar Pistorius. Tahle vůně je plná energie a svěžesti, kterou budete v podzimním období jistě potřebovat. Vůně je vhodná pro muže jenž dokážou překonat sami sebe a žádný limit není dost velký. Najdete v něm kombinaci máty, jalovce, pačuli, sekvojového dřeva, karadmonu a pepře.

Cena: od 1590,- Kč (100ml)

TIP: Nakupujte parfémy na internetu, jednak jsou podstatně levnější a vždy dostanete nějaký ten dárek navíc.

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme

Alluere od Chanelu je velmi oblíbená vůně, která přichází s edicí Sport Eau Extreme. Klasický flakon v netradičním zbarvení obsahuje vůni, která  skrývá cypřiš, máta, mandarinka a pelyněk, v srdci nalezneme pepř. Vůně je pro může, který se nebojí riskovat a dokáže žít na hranici svých možností.

Cena: od 1450,- Kč (50ml)

Aigner No. 1

Máte rádi orientálně-dřevité vůně? Značka Aigner připravila v roce 2012 vůni pro muže, s nádechem luxusu, kvality a modernosti. Tato lehce svůdná vůně je prezentována v elegantním kouřově šedém flakónu současného designu, který uvádí typický motiv Aigner podkovy a výborně zachycuje charakter vůně.

Cena: od 950,- Kč (50ml)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *