Barber Shop – užijte si relax při péči nejen o vlasy

Možná jste si toho všimli také. Hodně českých mužů už dnes nechodí k holiči, ale k “Barberovi”. I nás zasáhl fenomén Barber shopů, které jsou čistě mužskou záležitostí, kam se mnoho mužů nechodí jen nechat ostříhat, případně si nechat upravit vousy, ale chodí sem relaxovat, za zážitkem, který klasické holičství nenabízí. Není to tak dávno, co se počet Barber shopů, nejen v Praze, ale i dalších městech, dal napočítat na prstech jedné ruky. Teď je tomu naopak, počet klasických ryze pánských holičství roste a těší se čím dál větší oblibě.

Co to ten Barber shop vlastně je?

V dobách první republiky bylo jasně oddělené pánské holičství a dámské kadeřnictví. Postupem času se tyto zdánlivě oddělené světy slily a klasická služba čistě pro pány tak skoro vymizela. To se naštěstí, ne tak dávno, změnilo. Takže tyto “salóny pro pány” můžete vídat pod názvem Barber shop, který byl odvozen od latinského slova Barba, což znamená holič.

Jaké služby vás čekají?

Už při prvním vstupu na vás dýchá úplně jiná atmosféra, než na kterou jste zvyklí ze svého stříhání u “kadeřnice” v ulici. Vzduchem se line příjemná vůně speciální kosmetiky, určené výhradně pro muže, která podtrhuje stylový interiér a zařízení. Při vstupu vám většinou ihned nabídnou nějaký drink, klidně něco ostřejšího.

V klidu se usadíte a můžete čekat až přijdete na řadu. Zdržení se tady nekoná. Ještě se mi nestalo, že bych čekal. Jakmile přijde váš čas, už si jen můžete užívat služby, které jste si objednal. Profesionálně se vám postarají nejen o vlasy, ale také o vousy, dopřejí vám masáž obličeje a hlavy a v některých případech se postarají i o barvení vousů či doporučení vhodné kosmetiky. Během všech procedur vás jistě zaujme, jak obratně zachází s břitvou.

A výsledek? Vždy jsem si připadal nějak víc upravený, kontury střihu byly přesnější a vousy bych si sám nikdy takhle “čistě” neupravil. Dokonalý relax, který za tu cenu rozhodně stojí.

Kam do Barber shopu?

Po Praze, případně v dalších městech, je jich už spousta. My můžeme doporučit Barber’s wife. Jak už z názvu tohoto holičství vypovídá, o váš dokonalý vzhled se postarají výhradně ženy. Přece jen jemná ženská ruka může být při stříhání muže příjemnější. Jejich Barber shop Zličín, eventuelně pobočka v obchodním centru Chodov, nabízí všechny výše zmíněné služby. Můžete se tak těšit na klasické stříhání, holení břitvou tzv. metodou HOT TOWEL, masáž hlavy nebo barvení vousů. Jejich lokace je ideální, protože zatímco vaše drahá polovička nakupuje, vy se můžete v klidu nechat hýčkat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bugatti Chiron už si budete moc dovolit i Vy. Musíte si ho ale postavit.
Ondřej Ježek bude startovat na MS superbiků pod značkou Yamaha
Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?
Tesla Roadster – nová generace je pekelně rychlá
Tipy na dárky k Valentýnu pro ní
5 tipů pro zlepšení vaší erekce
Jak odradit ženu i milenku
Seznámení v papučích: Tinder a jiné randící aplikace
Megan Fox v sexy videu pro Esquire
Kalendář zadečky 2019. I vy můžete rozhodnout, který tam bude!
Miss Vietnam, aneb krása exotických žen
Galerie holek od popelníku anebo jsou kuřačky sexy?
OSVČ nebo „eseróčko“
I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?
TOP 10 Nejlépe vydělávajících rapperů
Film - Hudba - Hry Hi-Tech Móda a styl Soutěže Zábava
Top 10 pánských parfémů na léto 2018
Barber Shop – užijte si relax při péči nejen o vlasy
Den otců a mužů 2018 + 8 tipů na dárky pro tátu.
Film Rocco – na toto jděte radši bez partnerky!
Amanda Love
Amanda Love, mamina, která utratil 6 miliónů za plastiky.
Bojovník Conor McGregor
Pokerface Dan Bilzerian

Send this to a friend