Zařazeno na podzimní kvalt – módní tipy pro sezonu 2016 (2.)

V druhém dílu našeho seriálu se podíváme, jak doplnit svršky z prvního článku. Vezmeme to pěkně od hlavy k patě a prozradíme jeden neotřelý tip na nákup elegantních kalhot.

Čapky a klobouky

I když choulostivější z vás asi zvedneme ze židle, podzimní teploty nekladou přílišný nárok na výhřevnou funkci a pokrývku hlavy můžeme řešit především z hlediska stylu. K tomu ideálně poslouží bekovka nebo klobouk, ve kterém si můžete připomenout náladu podzimu loňského – taky jste se tenkrát těšili na Tarantinových Osm hrozných?

Klobouk Brixton >>

Klobouk Brixton >>

Klobouk Alcapone

Klobouk Alcapone

Šedá pánská bekovka >>

Šedá pánská bekovka >>

Šátky

Šátky k nám podzimní vítr žene z předních evropských přehlídkových mol. Jsou skvělou alternativou pro ty, kteří se ještě nechtějí zachumlat do vlněné šály. Káry nebo obrázkové vzory, různé barvy – s šátkem kolem krku budete vždy originál. Když už půjdete do šály, v mírnějších podzimních dnech si vystačíte se vzdušnou látkovou.

obr07_panska_karovana_kosile_zoot

Šátek Barro Pepe Jeans

Šátek Barro Pepe Jeans

Šátek luxor Pepe Jeans >>

Šátek luxor Pepe Jeans >>

Červený šátek Diesel

Červený šátek Diesel

Kravata

Vázanky byste měli celoročně především ladit ke košili, podzimní náladu nám evokují třeba hnědé, zelené nebo kárované. A co takhle vyzkoušet kravatu vlněnou?

Kravata olivově zelená >>

Kravata olivově zelená >>

Kravata Burton means wear >>

Kravata Burton means wear >>

Pletená kravata >>

Pletená kravata >>

Elegantní volnější kalhoty

Oh my God, you must be a famous rapper? Nikoliv! Volné nebo pytlové kalhoty luxusnějšího ražení už dobrejkovali i na trh s elegantní módou. Dokonce ani přední světoví návrháři nejsou proti, takže konečně můžete být cool i šik zároveň. Ale pozor – chce to trochu soudnosti. V odrbaných džínsech s rozkrokem u kolen a Mickey Mousem na odhalených trenkách ještě pořád zabodujete maximálně na oslavě narozenin mladšího bratra.

1713051

Chinos kalkoty tmavé >>

Kalhoty Chinos volné >>

Kalhoty Chinos volné >>

Šedé kalhoty >>

Šedé kalhoty >>

obr11_g-star_answear

Volné šedé kalhoty >>

Opasky

Volné kalhoty udržíte ve startovní pozici sportovním látkovým páskem, na kalhoty slim fit nebo chino lze využít i jiné materiály. Z indicií u kovbojských klobouků a šátků už vám to možná docvaklo – westernové vlivy jsou dalším letošním zajímavým trendem a bylo by fajn, kdyby trochu zčeřily vlny i na českých ulicích. Pokud se necítíte na nic výraznějšího, divokému západu vzdejte hold alespoň koženým páskem. Šerifskou hvězdu ale spíš vynechejte. Nebo jak chcete.

obr15_pasek_guess_jeans_answear

Černý pásek Guess Jeans >>

obr16_pasek_quicksilver_answear

Hnědý pásek Quicksilver >>

obr14_pasek_quiksilver_principle_zoot

Pose principle Quicksilver >>

Obuv

Jako dělané na podzim jsou kotníkové polobotky. V botníku by vám neměly chybět především hnědé boty, módní jsou také černé, šedé a béžové barvy. Ať už se rozhodnete pro kožené nebo semišové polobotky, budete se o ně muset umět také trochu postarat – se základní orientací v péči o obuv vám pomůžeme zase příště.

obr18_obuv_marco_polo_kozena_bibloo

Kožené boty Marco Polo >>

obr17_obuv_gant_scott_semisova_bibloo

Semišové boty hnědé Gant >>

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *