Chcete změnu? Začněte u spodního prádla!

Je to fakt, přes který prostě nejede vlak – kvalita a typ spodního prádla může mít obrovský vliv na to, jak se během dne cítíte a také na váš sexuální život. Jaké prádlo nosíte? Hodí se pro vás vůbec? V čem se budete cítit nejlépe a co nejvíce lahodí ženskému oku? Odpovědi přinášíme v tomto článku!

Jste „trenýrkář“? Dejte si velký pozor!

Trenky nosili naši dědové, tátové a vy jste to po nich zdědili? Potom je to možná důvod vaší nespokojenosti. Pánské trenky dokáží být velmi nebezpečné. Je u nich extrémně důležitá správná velikost. Pokud nosíte trenky třeba jen o číslo větší, sami sebe ochuzujete o pohodlí. Tento typ spodního prádla se také nehodí pro všechny muže. Ideální jsou v případě, pokud máte užší stehna a menší zadek. Ideální velikost poznáte tak, že je mezi nohavičkou a vaší nohou cca 1 cm volného místa. Pokud nezvolíte správně, budou se trenky shrnovat a dokonce mohou pod kalhotami dělat boule. Tím rozhodně na nikoho nezapůsobíte, spíše naopak.

trenyrkarna_01

Slipy a jejich hrozba

Slipy jsou asi druhé nejoblíbenější. Příjemné na nich je, že nabízejí pohodlí, ale opět jen v případě, že jsou „akorát“. Při výběru slipů si dejte pozor na středový šev. Lepší je, pokud není na slipech vůbec. Pokud je výrazný, může být i příčinou nepříjemných otlaků.

trenyrkarna_02

Vsaďte na boxerky a zabodujete

Z hlediska střihu a pohodlí vycházejí nejlépe boxerky, které jsou vlastně kombinací slipů a trenek a z obojího mají to nejlepší. Jejich výhodou je, že krásně drží na těle. Díky nohavičkám se příjemně nosí, ale nemusíte mít strach o jejich shrnování. Nohavičky obepínají stehna. I u boxerek je lepší, pokud nemají středový šev. Pokud chcete to nejlepší, můžete vsadit na proslulé boxerky Calvin Klein. Nad ostatními vynikají kvalitou a vybírat je možné i z desítek cool designů.

 

A jak to vidí ženy? Přečtěte si tento článek a budete v tom mít jasno.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *