Jak vybrat kvalitní hokejovou výstroj?

nizke ceny 7

Co si budeme povídat, Česká republika je prostě hokejový národ. Naše reprezentace nám sice poslední dobou radost nedělá, ale to nic nemění na tom, že když jde o hokej, dokážeme se spojit. U televize se pomalu každý druhý stává asistentem trenéra. Pokud se dostanete až na stadion, krásně ze sebe můžete dostat negativní emoce.

Někteří ale došli ještě dál a rádi si hokej sami zahrají. A v tu chvíli nastává moment, kdy je potřeba vybrat hokejovou výstroj. Je jedno, jestli jste začátečník nebo profesionál, hrajete příležitostně či pravidelně. Každý hráč má jiný styl hry a jiné fyzické parametry, proto je potřeba toto všechno brát v potaz. Pojďme se tedy společně podívat na jednotlivé části hokejové výstroje.

Brusle

Jsou pomyslným jazýčkem na vahách. To, jak dobře se cítíte s bruslemi na nohou, ovlivňuje vaši hru, stabilitu a rychlost. Je jasné, že pokud jdete párkrát za rok s kamarády na rybník, zvolíte jiné brusle než profesionál, který hraje každý den. Proto dbejte na pohodlí vaší nohy. Sehnat lze v podstatě 3 nejběžnější typy bruslí. Jedná se o brusle s označením Vapor (pro dynamický, rychlostní styl hry), Supreme (pro stabilní silový styl skluzu) a Nexus (univerzální styl bruslení).

Helma

Je možné, že spousta z vás se inspirovala pověstným “škopkem”, jejž ještě donedávna nosil Jaromír Jágr, ale to raději nedoporučujeme. Při výběru helmy myslete hlavně na její funkci a tou je bezpečnost. Musí dobře chránit vaši hlavu, oči a zuby. Jezdit bez plexiskla a s rozepnutým páskem je sice možná frajeřina, ale po prvním otřesu mozku už si to určitě rozmyslíte. I u helmy je důležité pohodlí, takže hodně dbejte na kvalitu vnitřní výstelky. Helma musí na hlavě dobře sedět, a když zapnete řemínek, nikde by vás nemělo nic škrtit. Vzhledem k tomu, že helmu máte na hlavě v podstatě pořád, určitě porovnejte i její váhu.

Hokejka

Pro mnohé je hokejka to nejpodstatnější z výbavy. Protože to je ten nástroj, co vám přináší radost v podobě skvělých přihrávek a gólů. Při výběru hokejky myslete kromě zahnutí hokejky i na její tvrdost. Je opět potřeba zvážit svoje preference při hře. Tvrdá hokejka může způsobit, že z ní budete cítit nepříjemné rázy do rukou, u té měkké zase hrozí, že vám od ní budou puky odskakovat.

Rukavice

Jeden z nejdůležitějších prvků výstroje. Hokej je většinou tvrdá hra jak na úrovni rekreační, tak na úrovni profesionální. Ono dostat pořádnou sekeru můžete kdekoliv. Proto kromě pohodlnosti řešte i ochranné prvky rukavice a pevnost.

Kvalita a značka

Vždy se snažte volit kvalitní a značkové věci, které jsou nejenže ověřené, ale také vám déle vydrží. Kvalitní hokejovou výstroj nabízí známá značka Bauer, od které seženete vyjma výše zmíněných i další části výstroje jako kalhoty, chrániče, ribano a další doplňky. Kdybyste si přeci jen nebyli jistí tím, co vybrat, například v e-shopu bauerhockey.cz vám rádi profesionálně poradí.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ondřej Ježek bude startovat na MS superbiků pod značkou Yamaha
Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?
Tesla Roadster – nová generace je pekelně rychlá
Top 3 kvalitní zimní pneu za super cenu
Tipy na dárky k Valentýnu pro ní
5 tipů pro zlepšení vaší erekce
Jak odradit ženu i milenku
Seznámení v papučích: Tinder a jiné randící aplikace
Miss Vietnam, aneb krása exotických žen
Galerie holek od popelníku anebo jsou kuřačky sexy?
Abigail Ratchford
Americká kráska – Abigail Ratchford
Pornhub pro vás má Valentýnský dárek. Všechny prémiového služby jsou dnes zdarma.
I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?
TOP 10 Nejlépe vydělávajících rapperů
Film - Hudba - Hry Hi-Tech Móda a styl Soutěže Zábava
Film Black Panther – další úspěšná Marvelovka?
Vyhrajte plnou nádrž v soutěži s Benzinou
Dárky na poslední chvíli
Film Rocco – na toto jděte radši bez partnerky!
Amanda Love
Amanda Love, mamina, která utratil 6 miliónů za plastiky.
Bojovník Conor McGregor
Pokerface Dan Bilzerian

Send this to a friend