Jak drahá je rozlučka se svobodou?

Již jste někdy organizovali rozlučku se svobodou? Pak jistě víte, že se může pěkně prodražit. Nabídka je velká a velmi lákává na to, abyste to vyzkoušeli – je to přece pro ženicha jenom jednou za život (a možná ne, ale to teď nechme). Nebo se chystáte něco takového podniknout? Dejte si pozor, co objednáváte a u koho. Někde můžete skutečně hodně cenově přestřelit. Objednávání většího počtu služeb si o předražení přímo říká.

Existuje vůbec nějaký návod jak správně postupovat aby se rozlučka skutečně povedla a zároveň brutálně neprodražila? Když s tím nemáte vlastní zkušenosti tak jsou možnosti v podstatě dvě. První je známý nebo kamarád, který již něco takového organizoval, prošel si tím a umí poradit stejně tak jako dát recenzi. Váš pohled na rozlučku se ale nemusí shodovat s tím, co chtěl zažít on. Výhodou je pak mít více takových kamarádů. Druhou možností je využít nabídky agentury, která se věnuje právě přípravě rozluček.

Není ovšem agentura jako agentura. V České republice je více agentur, které se ale orientují pouze na zahraniční hosty a to také v cenách. U těch se rozlučka může ještě více prodražit. V poslední době ale přicházejí i agentury, které se orientují na domácí trh a nabízejí českým klientům západní servis za české ceny. Jednou z takých agentur je i portál Rozlucky.com, který nabízí své služby českým a slovenským klientům a orientuje svou činnost na Prahu, Bratislavu a Košice. Z webu je evidentní, že budou rozšiřovat své aktivity zanedlouho i do Brna.

Jaké jsou tedy jejich výhody?

  • Velké množství nápadů a tipů na rozlučky pro pány a pro dámy;
  • Výhodné ceny;
  • Jednoduchost a přehlednost nabídky a objednávky;
  • Možnost osobní konzultace a úprav rozluček na míru;
  • Součástí balíků je i jejich hosteska, která za Vás zařizuje;
  • Proklientský přístup zaměstnanců.

Nevýhodou je, že se aktivity soustředí zatím pouze na Prahu. Ale užít si bezva jízdu v Praze může taky stát za to. Například balíček ve strip klubu.

Co je ale velikou výhodou a taky odpovědí na otázku z úvodu je to, že co si u agentury objednáte to i dostanete a nezaplatíte nic navíc – cena za všechny služby je domluvená, potvrzená a platí. A jako bonus jsou ceny několikrát levnější, než přímo od poskytovatelů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *