Tónování autoskel: komfortnější a bezpečnější jízda

Přehřátý interiér vozidla a sluneční paprsky bránící výhledu jsou pro řidiče skutečnou hrozbou. Vysoká teplota v autě může totiž velmi negativně ovlivnit schopnost soustředit se. Zejména při pravidelném cestování na delší trasy jsou tónovaná skla nedocenitelná. A při cestování s dětmi, staršími osobami nebo zvířaty to platí dvojnásob.

Profesionální tónování autoskel: větší tepelný komfort a ochrana interiéru

Tepelnou pohodu dokážou až překvapivě efektivně zlepšit speciální protisluneční fólie, které dokážou zachytit až 60 procent slunečního záření. Vzrůstající oblibě se těší keramické autofólie, jež blokují až neuvěřitelných 93 procent tepelné energie. Díky tomu nejen nedochází k přehřívání interiéru, stejně tak díky zachycení značné části ÚV záření neblednou plastové díly a neobjevují se praskliny a trhliny na koženém čalounění.

Možná si myslíte, že na přední stahovací okna se protisluneční fólie nesmí instalovat. To není tak jednoznačné. Pokud je totiž dodržena vyhláška MD ČR a předpis EHK 43 o provozu na pozemních komunikacích, kde je uvedeno, že v souladu se zákonem lze tónovat přední skla tak, aby prostupnost světla nebyla nižší než 70 procent. U dalších oken už žádné omezení prostupnosti neplatí. Nutné také je, aby byla fólie opatřena atestovým štítkem, který bude v souladu se zmíněnou vyhláškou. Proto není vhodné svěřit instalaci fólií firmám garážového typu, neboť fólie pak postrádají potřebný atest a neplní svou funkci.

Profesionální služby pro vylepšení vozidla

Profesionální tónování autoskel v Brně  zvýší komfort při cestování a zároveň propůjčí vozidlu luxusnější vzhled. Chcete-li ještě více zvýšit bezpečnost při jízdě, zvažte instalaci bezpečnostních fólií v Brně , kterou zajišťuje společnost SunPro.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *