CHLAPI PÍŠOU JEŽÍŠKOVI – 7 TIPŮ NA DÁREK PRO VÁS

Kdo nic nezkusí, nic nezíská. A u vánočních dárků to platí dvojnásob. Takže chlapi, pokud něco opravdu chcete, natvrdo si o to napište Ježíškovi! Letos si dejte pohov od blbin a čuňáren a přejte si něco pořádného. Třeba pěkné sáňky. A netlačte moc na tužku, ať to nevypadá zoufale.

1) Plavání v rytmu diska

Muzikální plavci se konečně dočkali! Vodotěsný MP3 přehrávač Finis Neptun přenáší zvuky přes lícní kosti rovnou do ucha, takže nepotřebujete žádné reproduktory ve špuntech. Krom okukování dívčích zadků si teď můžete bezcílné plavání napříč bazénem zpestřit také nějakým tím prsařským metálkem.

Tomu říkáme sport!

01_finis-neptune1

2) Střídmé stravování – půl zdraví

Do vánočních závodů v obžérství něco pro nadšence do zdravého životního stylu:

Chytrá vidlička Hapifork kontroluje vaše tempo jezení, a když náhodou začnete hltat, jemně se vám v ruce rozvibruje. Vidličku navíc můžete přes USB propojit s notebookem a svá data sdílet online.

Celý svět tak bude vědět, jak moc rychle jste spořádali svoje ranní müsli.

02_cover_image_hires_hapifork-100033575-orig

3) Nezbytnost úspěšného muže

Plánovací diáře – protože tajemství úspěchu spočívá v efektivním plánování.

Plánujte efektivně pracovní úkoly, kurzy osobnostního rozvoje i hospodské turnaje v šipkách. A taky už konečně přestaňte zapomínat na narozeniny všech vašich příbuzných, přátel a dívek.

Elegantní stálicí jsou diáře od Moleskine. Pokud nedopatřením odložíte plnění novoročních slibů až na únor, využijete spíš nedatovaný český Doller.

diare

4) Pro bohatý nový rok

Jestli se připravujete na finančně úspěšný rok 2017, jistě vám pod stromečkem přijde vhod nová šrajtofle. Korkové peněženky jsou trochu jako vy – každým kusem originál, šetrné k přírodě a dlouhodobým používáním získávají stylovou patinu.

U nás je vyrábí třeba sympatická značka s dřevěnými módními doplňky Woodfi.
penezenky

5) Tajná kapsa nad zlato

Placatici s kořalkou nebo krabičku cigaret teď před přítelkyní pronesete i ve spodním prádle, a ještě při tom sklidíte nadšeně obdivné pohledy. Obyčejné spoďáry jsou už trochu nuda, vynálezce trenek s tajnou přední kapsičkou by ale měl dostat vyznamenání!

07_speakeasy-briefs-with-flask-in-black

6) Jasná volba pro hračičky        

Už od 10. listopadu se dá koupit i v České republice – a nejpozději od 24. prosince by neměl chybět ve vaší domácí výbavě. Playstation 4 Pro mává konkurenci a sebevědomě kráčí do roku 2017. Díky dynamickému rozlišení 4K nebo využití technologie HDR budou sportovní hry zase trochu reálnější, silná auta zase trochu živější a protivníci ve střílečkách zase trochu mrtvější.

Na výkon PS4 Pro vývojáři vyladili třeba nový Battlefield 1, FIFA 17 nebo Watch Dogs 2. Rozešlete omluvenky po příbuzenstvu – letos o svátcích těch návštěv moc nestihnete.

08_ps4-pro-lead-image-cod-console-01-eu-07sep16

7) Sáňkujte jak za mlada

Kolik balíčků s blbými ponožkami, hadráckými svetry nebo nekvalitním alkoholem už jste za život rozbalili? Na sáňky, na kterých byste se ve zmáchaném oblečení mohli prohánět šusem dolů ze stráně a řvát u toho jak na lesy, čekáte celé ty dlouhé roky marně.

Napište si Ježíškovi o nové samochodky, dokud je čas! Kdo bude disponovat dvoumístnou verzí, může na ně natěsno přisednout i k přizvané prokřehlé dívce.

Samozřejmě zezadu.

09_slide-600597_640

K takovým sáním už si pak zbývá pod stromeček přát jen pořádnou sněhovou nadílku. A trochu toho světového míru a klidu na sáňkování.

Letos už to prostě musí dopadnout.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *