Primulus, doplněk pro moderního muže – Recenze a zkušenosti

Dnešní muži přestávají být pořádnými chlapy. Tu nás skolí rýmyčka, tu jsme přes den unavení nebo máme špatnou náladu a nic se nám nechce. S tím je ale konec. Našli jsme pro vás moderní doplněk stravy. Neobsahuje žádnou chemii, jen přírodní látky a to té nejvyšší kvality. Přečtěte si jak dopadla naše recenze tohoto nového doplňku stravy pro muže.

Co je to Primulus – naše recenze

Primulus je multivitamín moderního muže. Je postaven na směsici vitamínů, minerálů a bylin. Hodí se pro muže starší 25 let. Neznamená to ale, že by ho nemohli užívat i mladší. Čím jste starší, tím pro vás bude účinnější. Věkem se totiž snižuje hladina testosteronu, průměrně o jedno procento ročně, a právě tento doplněk stravy vám pomůže, svým složením, tuto hladinu opět zvýšit. Všechny jeho složky byly vybrány díky pozitivnímu efektu na hladinu testosteronu, energii, vitalitu a v neposlední řadě i na mužskou imunitu.

Výrobci neslibují žádné zázraky, jak to mnohdy bývá u podobných produktů, na druhou stranu ale říkají, že Primulus není žádný placebo. Každý z mužů, kteří Primulus užívají, popisuje jiné pozitivní účinky. Méně nemocí, lepší usínání, větší energie, vitalita. Na každého zkrátka působí trochu jinak, přesně podle toho, která složka mu nejvíce chybí. Jde tedy nejen o prevenci, ale i o doplnění důležitých vitamínů a minerálů, které se v naší stravě objevují čím dál méně a máme jich tak často nedostatek. Pochvalují si také ženy, které ve svých partnerech zase objevily ty silné a sebevědomé muže plné energie.Primulus výhody

Dávkování a účinky

Dávkování je velmi jednoduché, jednu tabletu ráno a jednu večer. Když budete Primulus takto užívat, první účinky se mohou objevit už za dva týdny. Pořádná změna ale nastane za jeden až dva měsíce, záleží na vaší aktuální hladině testosteronu. Nicméně vedlejší účinky vás nečekají žádné, Primulus je totiž čistě přírodní záležitost, a tak se nemusíte ničeho obávat.
Tabletky Primulus - dávkování a balení

Cena balení Primulus

Pár zákazníků uvádí, že je nevýhoda absence produktu v lékárnách. Primulus ale můžete objednat na e-shopu a to i s dopravou zdarma. Pro některé to tedy může být naopak výhodou, Primulus si totiž objednáte z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit a oni za vás vše zařídí.

Cena 1 balení tabletek začíná na částce 549,- Kč.

Hladina testosteronu se dá navýšit i stravou, cvičením, spánkem nebo i studenou sprchou. Primulus vám ale nabízí jednoduchou cestu, jak si tuto hladinu zvýšit. Účinky sice nepocítíte ihned, na druhou stranu ale budou o to kvalitnější a dlouhodobější.

 Plusy a mínusy:

 • Lepší fyzická kondice a pocit větší energie
 • Cena oproti konkurenčním doplňkům
 • Diskrétní balení
 • Přirodní produkt
 • Poštovné zdarma
 • Nutnost brát dvě pilulky denně
 • Účinky se projeví až po delší době
 • Nelze koupit v lékarně, jen online

 

Naše hodnocení
 • 7/10
  Cena - 7/10
 • 7/10
  Dávkování - 7/10
 • 9/10
  Bezpečnost - 9/10
 • 6/10
  Účinky - 6/10
7.3/10

Recenze Primulus - multivitamín pro muže

Primulus stále ještě testujeme – je určený k dlouhodobému užívaní, ale pokud hledáte alternativu k bežným vitamínům, které vás mají nakopnout a jsou ušíté přímo namíru pro chlapy je to trefa do černého.

DO ESHOPU

5 Komentářů

 1. JJ 24.7.2017 Odpovědět
 2. SanDisk 26.9.2017 Odpovědět
 3. Pete 25.10.2017 Odpovědět
 4. Michal 28.11.2017 Odpovědět
  • iMen 28.11.2017 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *