Vyhrajte plnou nádrž v soutěži s Benzinou

Pánové, teď by měli zbystřit hlavně ti z vás, kteří vlastní automobil. Moc bez něj vás asi nebude a pokud vás pár takových je, tak jste se nejspíš na dlouhou dobu vybodovali. Nicméně jistě všichni znáte ten pocit, když vám pípne kontrolka v autě, která se zuřivě rozsvítí a připomene vám, že je potřeba zase natankovat. Vaše peněženka nebo karta lehce zapláče a vy můžete jezdit směle dál. Teď je tady něco, co vám tuto záležitost může velmi zpříjemnit. A to nemluvíme o pěkné obsluze čerpací stanice, pokud budete mít štěstí. Jde o soutěž s čerpací stanicí Benzina, kde máte možnost vyhrát plnou nádrž a případně další ceny. Tankovat musíte tak jako tak, tak proč nevyužít šance a pokusit se vyhrát.

Benzina pořádá soutěže pravidelně

Benzina pořádá tyto soutěže velmi často a snaží se podporovat řidiče jak může. Zhruba čtyřikrát do roka tak můžete při tankování vyhrát zajímavé ceny, které se liší většinou podle sezóny. V předchozích kolech bylo možné vyhrát gril, sadu pneumatik, zájezd nebo aktuálně plnou nádrž.

Jaká jsou pravidla?

Je to v podstatě jednoduché. Natankujte v době trvání akce alespoň 30l paliva (neplatí pro LPG a CNG), kód, který najdete na účtence, zadejte na stránkách www.soutezbenzina.cz nebo pošlete SMS (na telefonní číslo 736 363 363) a ihned dostanete zpětnou vazbu, jestli se vám podařilo zvítězit. Nezapomeňte si účtenku schovat pro kontrolu, pokud budete patřit mezi ty šťastné.

Šetřete i s Tank kartou

Pokud hledáte další motivaci, proč tankovat u čerpacích stanic Benzina, máme pro Vás tip na jejich tankovací kartu. V postě jsou dva druhy, pro podnikatele a živnostníky je to Tank Karta Business a pro fyzické osoby je to Tank Karta Easy. Jednoduše si ji můžete objednat online. Karta vám zajití úsporu až 1 Kč na litru pohonných hmot a to už se vyplatí.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *