Pořádný chlap potřebuje pořádný (maxi) skútr!

Jak vypadá ideální dopravní prostředek pro opravdového muže, kterému v žilách koluje testosteron? Pravděpodobně jako kříženec Hummera s Ferrari. Ale ruku na srdce – cokoliv se čtyřmi koly může být v hustém městském provozu nepraktické. A když se někdy potřebujete dostat do cíle v rekordně krátkém čase (např. za milenkou), jistě by vám přišlo vhod praktičtější přemisťovadlo. Měli byste snad začít jezdit na kole? Mnohem stylovější je skútr!

Pokud se v segmentu skútrů nevyznáte a okamžitě si vybavíte subtilní tvary Vespy, hoďte obavy za hlavu. Vhodně zvolený skútr vám těžce vydřenou pověst chlapáka nepoškodí. Stačí, když se poohlédnete po robustním modelu z kategorie „maxi“.

Proč sáhnout po maxi skútru?

Maxi skútry nabízí dostatek místa i pro dvě osoby, takže můžete bez obav povozit i nějakou kočku. Stačí trocha cviku a budete mít řízení v krvi – jízdní vlastnosti skútrů jsou jednou z jejich velkých předností. A co je ještě lepší? Spotřeba ani údržba vaší peněženku neprovětrají.

Maxi skútr Kentoya BROADWAY 125 4T

Co se týče řidičského průkazu, buďte v klidu. Od roku 2013 lze skútry 125 řídit i s „béčkem“. Jedinou podmínkou je automatická převodovka, což drtivá většina strojů splňuje.

Dopřejte si vánoční slevu

Nahlodali jsme vás? Teď už jen najít model, který vám okamžitě padne do oka. Co byste řekli na skútr Maximus s vánoční slevou? Elegantní maxiskútr charakterizuje široké a velmi pohodlné sedlo s opěrkou pro spolujezdce, LED technologie, trubicové osvětlení, moderní digitální přístroje a další skvělé vychytávky typické pro vyšší kategorie skútrů.

Skútr Maximus najdete v nabídce značky Kentoya, která je na českém trhu přes 20 let. V řadách  skútristů je populární díky bezkonkurenčnímu poměru ceny a kvality, široké prodejní a servisní síti i možnosti nákupu na splátky s nulovou akontací bez navýšení. Chcete se o něm dozvědět více? Informace najdete na www.kentoya.cz.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *