Kalendář zadečky 2019. I vy můžete rozhodnout, který tam bude!

Předpokládáme, že je jen málo z vás, co nezaznamenali dnes už pomalu kultovní kalendář fotografa Jana Svobody s trefným označením Zadečky. Pokud přece jen nevíte, oč se jedná, z názvu vám asi musí být jasné, že jde o kalendář plný krásných dámských zadečků. My tento nápad včetně realizace považujeme za geniální. Obzvláště “dolňáci” si přijdou na své. Podívat se samozřejmě můžete na předchozí ročníky, ať máte přesnou představu, jak takový kalendář vypadá.

Letošní pátý ročník vám  dokonce přináší jedinečnou možnost hlasovat a spolurozhodnout tak o tom, jaké zadečky se objeví v ročníku 2019. Slečen, které poslaly fotku svého pozadí do soutěže, je opravdu dost, takže je z čeho vybírat. Z hlasujících fanoušků pak navíc budou vylosování tři, kteří získají kalendář ZADEČKY 2019 zdarma!

Pro ty, kteří jsou tímto projektem fasinováni už teď a nechtějí spoléhat na štěstěnu při losování, je tady možnost kalendář si předobjednat se slevou (do 31.8.). Vřele tento krok doporučujeme, vzhledem k tomu, jak se po něm vždy zapráší.

Tak co, pro který budete hlasovat vy?

Video z focení kalendáře 2018

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *