Margot Robbie se nebojí ukázat všechno

Možná vám její jméno ještě nic neříká, ale ti co viděli film Vlk z Wallastreet s hvězdným DiCapriem jí poznají na sto procent. Měla totiž odvahu ukázat se tam tak, jak jí příroda stvořila. Musíme dodat, že odvedla sakra dobrou práci.

Troufáme si tvrdit, že tímto filmem, zatím nepříliš známá Margot (2.7.1990) odstartuje hvězdnou kariéru. Má za sebou sice několik rolí v seriálech a filmech, ale nic zatím nebylo tak velké, jako role ve snímku Martina Scorseseho. Tady hraje druhou manželku Jordana Belforta, Naomi Lapagliu, která se svým manželem zažije mnohé slasti, ale i strasti. A právě nahota,která je nutná pro roli, byla docela problém pro její rodiče. Naštěstí se jí podařilo jim namluvit, že bylo použito tělo dublérky, což nebylo a my může vesele slintat.

Co o ní ještě víme?

Margot Robbie se narodila na jihovýchodě Austrálie ve městě Gold Coast, kde žila nudný a bezstarostný život na farmě u svých prarodičů. Po škole, jí ale její herecké ambice donutí přestěhovat se do Melbourne, kde se snaží prosadit v herecké kariéře.

Klasicky jako každá začínající herečka s touhou jednou ovládnout Hollywood navštěvuje herecké konkurzy a její první šance přichází, když získává role ve dvou filmech režírované Aashem Arronem, a to filmu Vigilante a thrilleru I.C.U. Zřejmě si jí oblíbil, i když nechápeme proč.

Kolem roku 2008 se dostává do seríálu Neighbours (Sousedé). Z toho odchází pak v roce 2010 a vyráží hledat další herecké zkušenosti právě do vysněného Hollywoodu. Režisér John Fortenberry ji obsazuje do role Laury Cameron v seriálovém dramatu Pan Am, o stejnojmenné letecké společnosti, kde Margot hraje po boku Christiny Ricci. V současnosti ji také můžete vidět ve vedlejší roli v britském romantickém dramatu Lásky čas. Pak už přišel samozřejmě Vlk z Wallstreet. Co bude dál se ještě uvidí.

Fotogalerie – Margot Robbie

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *