Den svatého Valentýna a naše tipy na dárek pro ni.

Původně anglosaský svátek lásky je dnes rozšířen po celé Evropě. Většinou single lidí neslaven, avšak o to více prožíván mnohými páry. I když vám žena řekne, že tento svátek neslaví, dárek od vás ji určitě potěší. A kdyby opravdu nic nedostala, ani polibek nebo malou kytičku, byla by smutná, i když tento pro mnohé komerční svátek neslaví. Ale jaký dárek mám vybrat?

Kytka je základ

Každou ženu potěší krásná vázaná kytice. Jako dárek k Valentýnu je ale lepší vsadit na jednoduchost. Červená růže je sázkou na jistotu. Pokud ovšem víte, jakou barvu růží má vaše milá ráda, vyberte samozřejmě tu pravou.

S čokoládou vás nevyhodí

Čokoláda, bonboniéra, dárkové balení belgických pralinek. V tomto období se to dárky pro ženy v obchodech jenom hemží. Na Den svatého Valentýna jsou to především sladkosti. S dobrou čokoládou nikdy neuděláte chybu. Můžete ji přidat ke květině nebo vybrat nějakou větší bonboniéru. Pokud máte doma opravdovou milovnici čokolády, v prodejnách čokolády a belgických pralinek vám pro ni milerádi připraví dárkové balení.

Když chcete udělat radost i sobě

Dárek k Valentýnu nemusí být jen dárkem pro ženu. Obdarovat můžete sebe i ji. Například sexy prádlo není jenom dárkem pro ni, ale také pro vás. Musíte ji ale znát natolik dobře, abyste se nedopustili možného faux pas.

Valentýnská romantika

Je pořád zima, jsme unavení a potřebujeme pořádnou dávku relaxace. Dalším možným dárkem nebo spíše způsobem, jak oslavit Svátek svatého Valentýna je wellness pobyt. Zažijete velkou romantiku, opravdu si odpočinete a můžete být jenom spolu. Slevové portály jsou přeplněné různými víkendovými pobyty, tak si stačí jen vybrat. Samozřejmě je lepší k takovému poukazu přidat nějakou kytičku, ale to je myslím úplně jasné.

Tip pro Valentýna 2017

Posledních pár let se staly hitem zámečky lásky, které se tradičně přicvakávají na mosty jako vyznání lásky. Chybu tak neuděláte, když budete mít náhodou jeden v kapse. Pokud při romantické procházce narazíte na most, nebo jiné vhodné místo, vaše drahá polovička bude určitě mile překvapená. Koupit můžete buď normální zámek a něco hezkého na něj napsat, nebo se dá koupit i zámek s valentýnským motivem. Je to jen na vás.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *