Fígle z baru: Jak poznat, když se chce nechat sbalit

Ženy v Česku muže na potkání nebalí. Možná na vesnici nebo ve filmech pro dospělé. I tam ale bude svádění ze strany ženy spíš snahou vyprovokovat vyhlídnutého muže k reakci. Poznáte, když to na vás některá zkouší i trochu méně okatě?

Ženy musí být dobývané, už jen protože to tak očekává společnost. I u zvířat přece samečci svádějí samičky. Ty si pak především vybírají.

Abyste se na drinku ve vašem oblíbeném baru zbytečně nezdržovali střílením naprázdno, vždycky je dobré předem poznat, když o vás žena jeví zájem. Většina zažitých schémat se totiž neustále opakuje.

Tady jsou některé z nich:

Oční kontakt

Zachytí váš pohled, její víčka a obočí se zvednou a ihned poté klesnou. Pokud nemáte co dočinění s obzvlášť vyzývavou koketou, pravděpodobně pohledem během krátkého momentu zase uhne. To je v pořádku – oční kontakt bude vzápětí opakovat.

U stydlivějších nebo méně bystrých mužů jsou ženy běžně zvyklé zopakovat pohled i třikrát. Nebo pětkrát. Pak už byste ale opravdu měli jednat.

Pokud nevypadáte jako Zac Efron, zase tolik těch pokusů nebude.

Vyvolání žárlivosti

Přilepí se na vašeho kamaráda a neustále se směje jeho slaboduchým vtipům. Nadšeně tleská jeho historce o památné rvačce na vesnické zábavě. Občas zkontroluje pohledem, jestli tam pořád jste. Drží se ve vaší blízkosti. Dost možná to znamená, že se vás snaží vyprovokovat. Váš kamarád je jenom návnada.

Možná jí ale opravdu imponuje on (a jeho buranské rvačky). Kdo se v tom potom má vyznat…

Že je to nespravedlivé? Buďte bez obav. Tahle metoda poměrně spolehlivě funguje i na ženy.

Nemáš oheň?

Zatímco chráníte dlaní plamínek na zapalovači, ona se s cigaretou nakloní blíž a nenápadně se dotkne vaší ruky. Vzhlédne nahoru k vám a její oči tak vypadají větší, ona bude působit tak trochu dětsky a automaticky ve vás spustí ochranitelskou potřebu.

Novodobé rytířské činy mohou vypadat trochu jinak než před staletími a důvtipné ženy vám k nim někdy samy dají záminku. Dobře vědí, že vás nic nepovzbudí k akci víc než pocit chlapské důležitosti.

Takže s sebou všude noste zapalovač, i když třeba nekouříte. A možná pár těch drobných, až ji uvidíte se s okatou bezradností hrabat u jukeboxu v kabelce. Internet nonstop v telefonu, abyste mohli vygooglit číslo na taxi k ní domů, je snad samozřejmostí.

Signály jako výzva

Pohrává si s vlasy, naklání hlavu ke straně nebo si urovnává šaty. Obrací k vám zápěstí, špičky nohou k vám míří také. Některé nestydy se možná budou prsty dotýkat těsně nad výstřihem.

Signály, které znáte z filmů a knih, většinou fungují i v reálu. Stačí mít oči otevřené a být ve střehu. A pak konečně udělat ten první krok. Pokud o vás stojí, dokáže dokonce překousnout, když bude trochu neobratný. O vašem úspěchu rozhodují až další minuty.

Ale o tom třeba někdy příště.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *