Jak odradit ženu i milenku

„Trpět je snadnější než jednat.“ Reinhard K. Sprenger. Máte mnoho ctitelek? Možná jich máte až příliš. Nebo nevíte, jak vycouvat ze „vztahu“ či jak se zbavit hysterek ve vašem okolí. Nebojte, i na to jsme mysleli. Dnes tak přinášíme jedinečný návod na to, jak odradíte každou ženu!

Pokud máte to štěstí, že jste si našli vysněnou lásku či ženu svého srdce, tak tohle ani nečtěte. Možná vás ale budou zajímat zaručené tipy, jak okouzlit ženu – svoji životní lásku.

Mluvte jako dlaždič

„Ty v…, sem se nas..l a poslal ho do pr…e, ču…a jednoho!“

I ta nejvíce otrlá a rázná žena chce mít pocit, že se může pochlubit alespoň dobře vychovaným (když už ne romantickým) a vzdělaným mužem, nejlépe gentlemanem. Vaše ostřejší mluva dlaždičů ji dovolí se rychle odmilovat a brzo vám dá sama pokoj!

Odmítejte jakoukoli romantiku

Chápejte, že ženy v sobě mají mateřské pudy a představu sladké lásky, která trvá věčně. Romantičnost má v sobě každá žena, jen některá méně či více. Jakmile ji však tento model romantiky budete ničit, porozhlédne se jinde. A tak bojkotujte přeslazené filmy, vypínejte ji rádio, když se hraje její oblíbená balada, sfoukávejte svíčky a neustále lamentujte tím, že vám to přijde trapné. Rovněž ji odepřete jakoukoli romantickou chvilku, dotek či pohlazení.

Kritizujte její tělo i vkus

Tohle je jed, jenž dokáže otrávit každou ženskou. A přitom stačí jen malá poznámka o tom, jak ji visí prsa, roste celulitida, udělala se nová „pneumatika“ na břiše či – nedejbože – už začíná mít třetí bradu. Plus do toho zakomponujte její nemožný vkus a máte vyhráno!

Chtějte otevřený vztah

Pouze otevřený vztah, žádná láska, žádná věrnost. Pamatujte, chcete si jen užívat, mít hodně sexu i s ostatníma šťabajznama a rozhodně nikdy pro vás nebude na prvním místě! Jakmile ji tohle řeknete, maže si vás okamžitě z mobilu!

Dejte přednost kamarádům

Jsme si jistí, že už to vzdala. Nicméně ji to ještě trochu okořeňte a kromě kritik, volného vztahu, neromantiky a vulgární mluvy ještě dávejte přednost svým kamarádům a vysedávání s nimi v hospůdce.

„Víš, já teď vůbec nemám čas, jsem s kamarádama na pivku. Možná tak příští měsíc, ale to možná pojedeme s klukama pod stan, tak nevím, no…“

Tohle odmítání vydrží nejdéle pár týdnů, pak na vás sesype pár výčitek a je konec!

Nyní jste volný jako ptáček a jelikož jste pro opačné pohlaví přitažlivý, můžete si vybrat přesně podle vašeho gusta a pokud vám žádná do oka nepadne – seznamka přes internet to jistí!

Hodně štěstí!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *