Ubytování Paseky nad Jizerou

Rádi byste využili jarní prázdniny dětí k příjemnému prožití společného času? Nechejte se inspirovat aktuální nabídkou ubytování Paseky nad Jizerou a vyjeďte si prožít pár pěkných dnů v západní části Krkonoš. Paseky nad Jizerou jsou městečkem, pro které je typické houslařství a krásné prostředí.

Nepatříte-li k nejzdatnějším lyžařům, nemusíte věšet hlavu, penzion Šablatura nabízí jedinečnou možnost, jak se tomuto krásnému sportu naučit, neboť disponuje rovněž lyžařskou školou. To je úžasná možnost pro zájemce, kteří by se rádi naučili lyžovat na sjezdových lyžích či na snowboardu. Vzhledem k tomu, že se celá výuka odehrává v prostranství jejich vlastního lanového vleku, nemusíte se obávat, že byste třeba nechtěně zavazeli při učení zkušeným lyžařům a způsobili tak sobě či jiným zranění. Do lyžařské školy se mohou přihlásit zájemci různého věku. Školu můžete navštívit po celou zimu od devíti hodin ráno do čtvrté hodiny odpolední.

Penzion Šablatura však nenabízí ideální možnost k ubytování pouze v zimním období, ale také v létě. Vždyť Krkonoše lákají každoročně spoustu z nás k turistice i cykloturistice. Nebude-li se Vám chtít sportovat a budete-li se chtít dozvědět také něco o okolí, můžete navštívit v Pasekách nad Jizerou muzeum Krnap či barokní kostel sv. Václava z druhé poloviny 18. století. Tento kostel si nenechejte určitě ujít už jen proto, že se v něm nachází vzácný rokokový oltář, který pochází z kostela sv. Václava ve Staré Boleslavi. V ubytování Paseky nad Jizerou můžete prožít krásnou dovolenou po celý rok.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *