Vylepšete si své jazykové schopnosti

Láká Vás studium cizích jazyků, avšak nechce se Vám začínat se studiem na vysoké škole? Nevadí. Díky bohaté nabídce jazykových kurzů se můžete naučit zábavnou cestou některý ze světových jazyků, který se Vám bude hodit například při pracovních záležitostech. Jazykový servis Hope v Brně nabízí širokou výuku cizích jazyků, jak pro soukromé, tak firemní účely. V sekci jazykových kurzů pro veřejnost najdete výuku angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny či ruštiny.

Do jazykových kurzů v Brně se zde mohou přihlásit také cizinci, kteří v České republice žijí či pracují a kteří by se naučili češtinu. Jazyková škola Brno uskutečňuje jazykové kurzy ve skupinkách po pěti až devíti studentech. Výuka v takto malých skupinkách je jedinečnou možností, jak se naučit intenzivní cestou například anglicky. Ve velkých skupinách málokdy dostanou příležitost všichni zúčastnění.

To se Vám však v www.jazykovyservis.cz/jazykove-kurzy/ stát nemůže. V sekci jazykových kurzů angličtiny si můžete zvolit kurz určený pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé či pokročilé. Kurzy angličtiny jsou zde připravené také pro zájemce, kteří se chystají skládat letos na jaře maturitní zkoušku z tohoto jazyka. Skvělou příležitost ke konverzaci můžete získat v hodinách s rodilými mluvčími.

Komu nevyhovuje studium jazyků skupinovou formou, může se individuálně v této jazykové škole domluvit na individuální výuce. Znalost jazyků se hodí v dnešní době v jakékoliv situaci, proto neváhejte a vyberte si kurzy angličtiny Brno ke svému jazykovému zdokonalování.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *