Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?

Pokud nějaké auto už vlastníte, jistě občas zapřemýšlíte o jeho výměně. Minimálně při prvním velkém servisu si začnete říkat, že už vám to za to nestojí a nechcete dávat peníze do auta, kterého se stejně v budoucnu budete chtít zbavit.

Jestli žádné auto nevlastníte, tak o jeho pořízení možná alespoň uvažujete, ale kde na něj vzít peníze? Ať je to, jak chce, stále častější a oblíbenější volbou u zákazníků jsou skladové, předváděcí nebo roční vozy se zárukou. Jejich cena je daleko nižší než u nových modelů objednaných do výroby, ale zároveň můžete čerpat většinu výhod, které takováto auta nabízí.

Ale kde najít komplexní nabídku podobných aut? Odpověď je snadná a nemusíme pro ni ani daleko. Přímo Škoda Auto nabízí skrze své partnery s označením Škoda Plus rozsáhlý seznam svých modelů, který je k nalezení přímo na internetových stránkách jednotlivých dealerů.

Kolik mají najeto?

Říká se, že téměř nový vůz se pozná nejen podle roku výroby, ale i podle počtu najetých kilometrů. Škoda roční vozy s sebou nesou vždy jistotu, že budou mít najeto maximálně 30 000 kilometrů. Správnost údajů vám pomůže ověřit autorizovaný servis Škoda.

A co servis?

Pokud jde o ojetá auta, jako první se vám možná vloudí do mysli obava, zda nepřijde nějaká větší porucha, která vás bude stát hodně peněz. Jestli si ale vyberete vozidlo z programu partnera Škoda PLUS, můžete si být jisti, že se vám i na ojetý roční vůz bude vztahovat záruka. Ta se vždy počítá od data uvedení vozidla do provozu. Který jiný prodejce nabízí roční lehce ojeté vozidlo se zárukou?

Výběr vozidla skladem?

Pokud přeci jen chcete auto, se kterým téměř nikdo nejezdil, a roční vůz s malým nájezdem pro vás není volbou, můžete vybírat skladové vozy Škoda, kterých jsou v nabídce doslova desítky. Nejen, že vozidlo máte k dispozici ihned, ale většinou na něj dostanete takovou slevu, kterou byste na vámi konfigurovaný nový vůz do výroby nezískali. To je snad jediná nevýhoda. Auto a jeho výbavu už nelze nijak měnit. Nicméně nabídka bývá tak široká, že svého favorita vždy najdete.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *