Vybíráte pánské kalhoty? Poradíme jak na to

Zřejmě si říkáte, že je to snadné. Možná jste však sami ve zprávách zachytili luxusní obchod v Praze, který vyvěsil ceduli se zákazem vstupu v tzv. outdoorových kalhotách. A o to právě jde. Na hory, do přírody či nějakou sportovní aktivitu jsou v pořádku, ale do města či jinou společenskou událost se nehodí. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak správně vybrat pánské kalhoty podle dané příležitosti.

Do práce nebo do města

V práci nebo obecně ve městě, je možná to místo, kde se nacházíte asi nejčastěji. Pokud zrovna neděláte specifikou práci, kde musíte nosit speciální pracovní oblečení, eventuelně oblek a nesvazuje vás “dresscode”, pak chcete mít kalhoty pohodlné celý den, ale zároveň elegantní. Na trhu je v nabídce mnoho pánských kalhot různých střihů a barev. Ideální je volba plátěných kalhot tzv. “chinos”, nebo klasických jeansů. Pěkné jsou třeba pánské kalhoty HIS, které se hodí téměř ke všemu.

Tento typ kalhot si můžete vzít i do restaurece či na vačírek, pokud je dokážete dobře sladit se svrškem a botami. Právě třeba pánské kalhoty Wrangler se hodí i ke košili a saku. V této kombinaci neuděláte ostudu nikde.

Rozhodně se vyhněte teplákům, pokud tedy nejste učitel tělocviku apod.

Do divadla či na jinou společenskou událost

Tam kde je potřeba oblek, není o čem mluvit, tam je to vše jasné. Oblek, nebo smoking má kalhoty jasně dané, ale co třeba divadlo? Dnes už jsou možnosti trošku širší. Není třeba oblek nebo kravata, ale vezměte si minimálně tričko s límečkem a sako. Pokud jde o kalhoty, volte spíš tmavší barvy ať už jde o jeansy nebo plátěné kalhoty.

Doufáme, že teď budete při výběru kalhot myslet nejen na barvu a střih, který vám padne, ale na příležitost, která vás čeká. Možná byste se divili, kolik mužů tohle naprosto opomíjí a vezme na sebe co je zrovna při ruce.

Na sport

Pokud sportujete, potřebujete, aby kalhoty byli funkční a pohodlné. Je potřeba dbát na kvalitu materiálu, tak aby odolal větší zátěži a zároveň vás uchránil například před nevlídným počasím.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *