Toužíte po adrenalinu? Co takhle let balónem nebo seskok padákem

Ne nadarmo se říká, že zážitek je nejlepší dárek. Nemůžete ho ztratit, nemůžou vám ho ukradnout, je nezapomenutelný. Alespoň pokud nemáte problémy s pamětí. Mezi ty úplně nejlepší a dlouhodobě nejprodávanější patří letecké zážitky. Můžeme si je rozdělit na ty pozemní, například simulátor letadla, a na ty nadzemní, jako jsou tandemové seskoky nebo let balónem. Pojďme se tedy společně podívat na ty, u kterých zažijete rozhodně víc adrenalinu než na zemi.

Lety balónem jako romantika ve dvou? Proč ne!

Dovedete si představit, že pozvete dívku na první rande na let balónem? To určitě ještě nezažila. Jakmile začne balón stoupat, a lidé na zemi jsou stále menší a menší, ucítíte tu volnost a svobodu. Už stačí jen sklenička něčeho dobrého k pití. Není nic hezčího než průlet nad krásnou krajinou naší země. A co teprve ta parádní „selfíčka“, co se dají pořídit. Focení a natáčení během letu je samozřejmě povoleno.  A bezpečnost? Nemusíte se bát. Pilot je vždy zkušený profesionál, který rozhoduje o tom, jestli je počasí na to, aby se dal uskutečnit váš nezapomenutelný výlet. I díky tomu je občas nějaký let zrušen a čeká se na lepší počasí nebo povětrnostní podmínky. Ten zážitek za to čekání ale stojí.

Tandemový seskok jako další level

Jestli je pro vás let balónem málo, tak není problém sáhnout po daleko adrenalinovější záležitosti. Seskok padákem není pro každého, ale kdo to zkusil, chce zas a znovu. Strach musí jít stranou, vždy se o vás postará zkušený instruktor, který má za sebou více jak 6000 seskoků. Po kompletní instruktáži vystoupáte do potřebné výšky a pak už si jen užíváte volný pád. Doporučujeme si připlatit za DVD z vašeho skoku. Tady na natáčení sebe sama opravdu prostor nebude.

Teď už je jen na vás, co si vyberete, nás to každopádně oslovilo.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *