Shave Butter: Jak funguje máslo na holení?

Oholit si každé ráno tvář do hladka není úplně jednoduché. Často se objevují červené pupínky, pokožka se vysuší, chybí jí živá barva a na omak není hladká. I když na jednu stranu se většinou jedná o nedokonalou techniku nebo špatné návyky, na vině může být i nevhodně zvolený přípravek na holení. Jak je na tom revoluční máslo Shave Butter? Pomůže k hladší tváři?

O Shave Butter, máslu na holení se v poslední době hodně mluví. Funguje jednoduše  – tenkou vrstvu másla si nanesete na tvář a chvíli počkáte, než zapůsobí a změkčí vaše vousy. Přípravek nepění a nikde se nehromadí, díky tomu snadno vidíte, která místa ještě nejsou oholená. To se vyplatí, i když se neholíte úplně, ale vousy jen zkracujete, případně když potřebujete vytvořit kontury.

Příjemný, bílý krém

Přípravek nevypadá jako máslo, konzistencí připomíná obyčejný, bílý krém, takže nemusíte mít strach, že se budete cítit upatlaně. Nanesete ho na tvář za pět sekund a pak už si jen užíváte, jak žiletka po másle krásně klouže. Riziko, že se říznete, je minimální.  Přípravek hydratuje a po oholení se můžete těšit na hebkou a hladkou tvář, žádný kaktus.

Co máslo obsahuje?

O to, abyste po oholení tvářičkou připomínali náctiletého jinocha, se stará hned několik složek. V první řadě bambucké máslo. S tímto zázrakem si afričtí domorodci mažou stěny svých domků, aby jim při dešti nepromokly. Stejnou službu udělají i vaši tváři – pokožku vyživí a uzavřou, aby neztrácela svou přirozenou vlhkost. Má i celou řadu dalších výhod, neucpává póry, má ochranný faktor, anti-aging účinky… Proto není divu, že ho najdete i v celé řadě krémů pro ženy.  Dále obsahuje zklidňující látky, jako je Panthenol a výtažek z Aloe Vera.

Pro koho se hodí?

Pro Krakonoše, holobrádky, adolescenty i ostřílené řezníky. Shave Butter je skvělou volbou pro všechny, jejichž tvář je po holení jak struhadlo, ale i pro ty, kdo třeba teprve začínají s holením, nebo přechází z žiletky na břitvu. Využijí ji samozřejmě i ti, co chtějí stylové, přesně zastřižené vousy. Cenově je máslo srovnatelné s běžnými mýdly na holení a díky tomu, že se ho nemusí nanášet silná vrstva, dlouho vydrží.

Zkusit se má všechno

Tahle přírodní alternativa má spoustu skvělých vlastností a za zkoušku rozhodně stojí. Nezapomínejte si vždy před holením opláchnout obličej a používat ostré břitvy, ať si užijete veškerý komfort, který holení máslem přináší.

Jedna odpověď

  1. Václav 9.11.2018 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *