Soutěž: Vyhraj chipsy Lay’s a pivko!

Máš rád chipsy? Máš rád i pivo? No jasně, že máš, na to se nemusíme ani ptát. Teda jestli nejsi ten totální fitness blázen, co si pěstuje vlastní zeleninu a chová doma bio kuřata. Teď můžeš oboje vyhrát v naší soutěži.

Co můžeš vyhrát?

Je tady možnost vyhrát pro tebe a kámoše balíček chipsů a piva (2x chipsy Lay’s + 2x plechovka piva)

Co pro to musíš udělat?

Lajkuj stránku našeho magazínu na Facebooku nebo na Instagramu a pošli nám email na redakce@imen.cz s předmětem “Soutěžím o chipsy a pivo” a jménem, pod kterým tě najdeme mezi fanoušky, ať víme koho zařadit do slosování.

Do kdy soutěž trvá?

Až do 6.12.2016 – kdy proběhne slosování

lays_relunch_papryka_90g_oytl lays_relunch_papryka_90g_oytl lays_relunch_papryka_90g_oytl lays_relunch_papryka_90g_oytl

Lay’s Strong a pivo patří k sobě!

Pouto mezi muži a pivem je velmi silné. Téměř žádná chlapská zábava se bez správně vychlazeného zlatavého moku neobejde. Co však ještě více zpříjemní pánská setkání, jsou pikantní chipsy Lay’s Strong. Vybrat si můžete hned ze čtyř opravdu ostrých příchutí – Chilli & Lime, Hot Chicken Wings, Wasabi a Cheese&Jalapeno. Skutečnost, že se tato řada chipsů Lay’s skvěle hodí k pivu, je zřejmá hned na první pohled díky novým obalům připomínajícím pivní etikety.

Úplnou novinkou na trhu jsou Lay’s Strong Hot Chicken Wings. Neexistuje nic, co by se k pivu hodilo více než chuť propečených kuřecích stehýnek. Pokud se vám nechce zrovna péct hromada kuřecích paliček, sáhněte po pytlíku Lay’s s touto příchutí. Pikantní chuť ohnivého kuřete skvěle uhasíte světlým ležákem.

Další z variant Lay’s Strong Chilli & Lime je dochucena pálivými chilli papričkami a limetkou. Chilli není nijak dramatické a zanechává v ústech příjemnou pikantní chuť. Navíc sladší a méně kyselý příbuzný citronu ostrou chuť papriček ještě zjemní.  Lehce pálivá chuť Lay’s Strong Chilli & Lime se perfektně hodí k tmavým pivům, což zajisté ocení i něžné pohlaví.

Pořádná nálož ostrosti se ukrývá v balíčku Lay’s Strong Wasabi, které nakopnou hned při prvním lupínku. Typická štiplavá chuť „japonského křenu“ se postupně vráží až do nosu a jedinou možností, jak jí zastavit, je vychlazené pivo. K této příchuti kromě klasického skvěle pasuje také řezané.

Lay’s Strong Cheese&Jalapeno vám připomenou jednu z nejostřejších zemí světa – Mexiko. V opravdové mexické příchuti nesmí samozřejmě chybět typické ingredience – sýr cheddar a papričky jalapeño, které jsou v porovnání s chilli papričkami méně pálivé, ale i tak tě dokáží pořádně rozehřát. Pivo si k nim můžeš dopřát tak, jak se pije v Mexiku, se solí, limetkou a ledem.

Lay’s Strong 77 g jsou v prodeji v běžných sítích hyper a super marketů za doporučenou prodejní cenu 24,90 Kč a Lay’s Strong 150 g za 38,90 Kč.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

7 Komentářů

  1. Adriana Hulejová 24.11.2016 Odpovědět
  2. Ondřej Paušman 24.11.2016 Odpovědět
  3. IVETA KLÍMOVÁ 26.11.2016 Odpovědět
  4. Michaela Kristýna Bednářová 28.11.2016 Odpovědět
  5. Lenka Třísková 30.11.2016 Odpovědět
  6. Martina Růžičková 4.12.2016 Odpovědět
  7. Petr 14.7.2017 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *