Jak vybrat ojetý vůz, aby vám co nejvíce vyhovoval?

Ne každý chce a může investovat do nákupu automobilu několik set tisíc koruna koupit si nové auto přímo z výroby. Nehledě k tomu, že nová auta velmi rychle ztrácí svou finanční hodnotu. Nákup ojetých aut sice má vždy svá rizika, ale i na našem trhu se dá najít kvalitní ojeté auto, které vám bude svou velikostí a výbavou maximálně vyhovovat, bude v dobrém konstrukčním stavu a zajistí vám ještě několik let spokojeného užívání. Stačí jen vědět, jak vybrat a kde hledat.

Nejdříve si ujasněte, co chcete

Ještě před samotným nákupem a vyhledáváním ojetého vozu si ujasněte, co od svého vozu vlastně čekáte. Detailně si rozmyslete, jak má být automobil velký, jaký má být jeho objem, kolik má mít vůz najeto, jakou má mít výbavu (komfort i bezpečí), a jakou značku preferujete. Nabídka ojetých vozů na trhu je v současnosti velmi pestrá a pokud budete nejdříve znát všechny parametry, jaké by měl vůz splňovat, výrazně si usnadníte hledání.

imen.cz_auto-vyhbyka_cz_01

Kde hledat?

Existují různé způsoby, jak provést hledání a výběr ojetého vozu. V současnosti je neustále populárnější variantou nákup auta přes inzerát. Tato varianta má ale velké množství rizik. Detailní rozbor rizik při nákupu auta na inzerát čtěte ZDE. Nejsnazší variantou je nákup auta od rodiny nebo známých. Při tomto způsobu nákupu víte, jak se o auto staral jeho předchozí majitel a jak s ním byl spokojený. Nejčastějším způsobem nákupu je nákup přes autobazar.

imen.cz_auto-vyhbyka_cz_02

Najděte kvalitní autobazar a vyberte si konkrétní vůz

Autobazarů na českém trhu můžeme najít stovky. Jen v Praze jsou desítky firem. Jak správě vybírat? Nejprve si najděte autobazar a vyberte si ty zkušené a stabilní, které vám k vozu dají také záruky a poskytnou nadstandardní služby. Vybírejte svůj nový vůz jen v prověřených autobazarech, minimalizujete tak riziko špatného nákupu. Odborní prodejci vám pak na základě vašich kritérií mohou doporučit nejlépe odpovídající vozy.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *