I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?

Co si budeme povídat, když se objeví nějaká šance, že koupíte něco, co běžně stojí daleko více, rozsvítí se vám oči a celé rozhodování je daleko lehčí. Nikdo nerad platí víc, než musí. Reklamní letáky nás chlapy nezajímají a tlačit se při nakupování v kamenných obchodech nebo stát fronty v supermarketech pomalu ale jistě vychází z módy. Nastupuje éra “nakup všechno v e-shopu na internetu”.

Slevové kupóny

Určitě jste někdy obdrželi v obchodě slevu na další nákup v podobě slevového kupónu. Později jste ho ale někam odložili a už si na něj nevzpomněli. My vám poradíme, jak takové slevy získat a hlavně jak je i využít.

Na internetu se vyskytuje neskutečné množství slevových kupónů do těch největších e-shopů v Česku. Slevový kupón do Kasa.cz na 200 Kč slevu z nákupu? Žádný problém. Sleva 10% do e-shopu s pánskou módou Bolf.cz, proč ne! Nebo byste snad rádi ušetřili při nákupu spodního prádla, sportovního oblečení, hodinek a dalších věcí, které nakupujete?

Nemusíte prohledávat celý internet, stačí vlítnout na nějaký agregátor slevových kupónů a vybrat si ten, který se vám zrovna hodí.  

Vše na jednom místě

Jeden takový portál, OnlineKupóny.cz, vám nabízí to, co nikdo předtím. Všechny slevové kódy najde za vás a ukáže vám přehled všech aktuálních nabídek do stovky obchodů, mezi které patří i Alza.cz, Trenýrkárna.cz, Hodinky.cz, SportObchod.cz nebo Euronics.

Vám už stačí si jen vybrat ten váš oblíbený a jít nakupovat. Vyhledávat přitom můžete nejen podle obchodů a kategorií, ale i přímo podle produktů, které chcete koupit.

Srovnavače cen

Další zajímavou možností je, pro konkrétní produkty, které potřebujete, využít srovnávač cen. Asi nejznámější u nás je Heureka.cz. Ale pozor, vždy si dobře spočítejte, jestli je lepší nakoupit sice nejlevnější zboží v neznámém e-shopu, nebo dražší variantu v ověřeném obchodě, kde s reklamací nebo vrácením nikdy nebude problém.

Často právě se slevovým kupónem nakoupíte v ověřených obchodech levněji, než v těch neznámých, levnějších.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *