Bugatti Chiron už si budete moc dovolit i Vy. Musíte si ho ale postavit.

Jeden z nejdražších a nejrychlejších supersportů, které se aktuálně můžou prohánět po silnici, je nyní k mání za zlomek ceny. Má to ale háček. Jde o verzi Bugatti Chiron z lega. Jeden z nejnámějších výrobců stavebnic nejen pro děti, dánské Lego, vydalo naprosto úžasnou verzi tohoto “sporťáku”. Nicměné i když jde o částku daleko nižší, než stojí skutečné auto a s přihlédnutí k tomu, že jde jen o “stavebnici”, to zas tak málo není.

Malá varianta Bugatti Chiron se bude prodávat v měřítku 1:8, což v řeči čísel znamená, že je 56 cm dlouhé, 14 cm vysoké a 25 cm široké. Kompletní stavebnice obsahuje 3599 kusů. Myslím, že stavba nějakou tu dobu potrvá. Ale jak se říká, muži nikdy nevyrostou a tahle hračka, dokáže zabavit na mnoho hodin nejen vás, ale i vaše nejmenší. Důkazem jsou i takové drobnosti, jako aerodynamické prvky karoserie s aktivním zadním spoilerem, pneumatiky či detaily interiéru. Tomu se nedá odolat.  Každý model se dodává individuálně s jedinečným sériovým číslem, které je umístěno pod kapotou.

Kolik ale tahle hračka pro malé i velké stojí? Stavebnice Bugatti Chiron má cenovku 350 dolarů, což při aktuálním kurzu činí nějakých 7.700 Kč. Reálně jde však bez 1 koruny o částku 10.000 Kč.

Stavebnice s tímto sportovním vozem zakoupíte ve všech obchodech Lega a na oficiálním e-shopu od 2.6.2018, všude jinde bude lego Chiron k dispozici od 1. srpna 2018.

Video Bugatti Chiron od Lego

 

Zdroj foto: Autoguide.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *