Ani na skútru nemusíte splynout s davem! Máme důkaz!

Skútry jsou na našem trhu v oblasti motocyklů považovány za druh, který nedosahuje potřebné elegance a stylu. Zájemci o originalitu se o skútry příliš nezajímají, ale to je škoda. I na našem trhu se dají najít modely, díky kterým rozhodně s davem nesplynete. Stačí jen správně hledat. Třeba v nabídce Kentoya.

Skútry Kentoya jsou originalitou pověstné

Zatímco většina výrobců motocyklů se na výrobu a vývoj skútrů soustředí jen okrajově, u značky Kentoya jsou skútry základní položkou v nabídce. Kentoya je tedy specializovaným výrobcem a prodejcem skútrů, tomu také odpovídá pestrost a velikost nabídky. V současnosti Kentoya nabízí 12 modelů skútrů v provedení 50 ccm a 125 ccm. A jejich pestrost je opravdu výrazná.

imen_kentoya_01

Sportovní, retro nebo masivní vzhled?

Zastánci jakéhokoliv stylu si přijdou na své. Mezi nejvyhledávanější druhy patří především skútry se svěžím a sportovním vzhledem. Tyto skútry v nabídce Kentoya zastupují například VIRON, FEVER nebo EAGLE KING. Stále populárnější jsou ale u široké veřejnosti také modely v retro provedení, většinou s oblými tvary a stylovým konstrukčním provedením. Mezi takové modely se řadí verze SHINE, LION nebo MIU. A na své si přijdou i milovníci robustnosti a masivního vzhledu. Přesně to totiž nabízí Kentoya HAMMER. Jestli chcete vědět, jaké variace mohou nabízet skútry, stačí se podívat na sraz skútrů. Informace o této události můžete najít zde.

imen_kentoya_02

Kromě skútrů také elektrokola

Možná ani nevíte, že značka Kentoya není jen výrobcem skútrů, ale ve svém sortimentu nabízí také elektrokola. A také v této oblasti využívá technologie vyvinuté a získané při výrobě skútrů. Elektrokola Kentoya také disponují elegantním vzhledem, ale především vysokou kvalitou konstrukce, silným elektromotorem a dlouhým dojezdem.

imen_kentoya_03

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *