Nové zážitky i adrenalin. To je střelnice Trigger Service v Brně.

Rádi zkoušíte něco nového a neobvyklého? Máte tradičních zážitků už dost? Některé z vás by ani ve snu nenapadlo, že můžete využít služeb střelnice, která vám dokáže nabídnout opravdu nevšední zábavu a svým způsobem i relax.

Střelnice Trigger Service patří mezi TOP 3 nejmodernější střelnice v České republice. Kromě moderního interiéru nabízí i širokou nabídku moderních zbraní a řadu zkušených instruktorů a lektorů.

Střelba s i bez zbrojního průkazu

Pokud zbrojní průkaz vlastníte, není důvod váhat a hned můžete jednu ze dvou nabízených střelnic vyzkoušet. V nabídce jsou také střelecké balíčky, které váš zážitek obohatí. Jestli zbrojní průkaz ještě nevlastníte i tak si můžete užít střelbu s půjčenou zbraní v doprovodu instruktora, který se vám celou dobu bude věnovat. Ceny začínají na nějakých 800,- Kč za půlhodinu.

Chcete zbrojní průkaz?

Jestli jste o něčem takovém někdy přemýšleli, pravděpodobně vás odradil strach, že půjde o něco složitého a drahého. Není to ale pravdou. Se zkušenými lektory, kteří vás důkladně připraví, to zvládne každý. Zkouška na zbrojní průkaz se skládá z teoretické a praktické části. Na střelnici Trigger service vám s tím velmi rádi pomohou a poskytnou veškeré informace.

Teambuilding na střelnici? Proč ne?

Zapomeňte na tradiční a nudné firemní akce, které se stále opakují. Tohle je něco jiného. Tady můžete prožít adrenalinovou zábavu s celou firmou, podpořit týmového ducha a vyčistit si hlavu. Tým Trigger Servisu se o vás náležitě postará. Dokonce v rámci skupinových akcí připraví i malou balistickou laboratoř, ať je celý večer tématický. Že byste si připadali jako v kriminálce Las Vegas? Samozřejmě nechybí ani možnost občerstvení a zábavy.

Tak co, zajdete si vyzkoušet, jakou máte „mušku“? Střelnici najdete v centru Brna s dobrou možností parkování a v blízkosti MHD.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *