Testovali jsme za vás pražské posilovny! Jaká je ta pravá?

Každý pořádný chlap touží mít dokonale vyrýsované tělo. Není třeba si nic nalhávat, ženské na to letí. Pekáč buchet na břiše a pořádné svaly na bicepsech prostě vypadají mnohem přitažlivěji, než lavor pod tričkem a prověšené ruce pod vrstvou tuku. A přesně k tomuto vypracování těla samozřejmě slouží posilovny. My jsme se zaměřili na ty pražské a vyhodnotili jsme nejlepší. Mezi nejlepší v našem hodnocení patří posilovna na Praze 10 – Kentoya Fitness. Proč?

400 metrů čtverečních s moderní výbavou

Posilovna Praha 10 Kentoya Fitness nabízí pro všechny zájemce o vypracování těla užitnou plochu 400 metrů čtverečních. Na této ploše se nachází jen nejnovější vybavení pro posilování. Vybavení je opravdu komplexní pro posilování všech tělesných partií. Právě zařízení, jeho kvalita a široká nabídka je jedním z hlavních kritérií, podle kterých se pozná dobrá posilovna. Je vidět, že posilovnu Kentoya Fitness vybavovali lidé, kteří o kulturistice něco znají a také vědí, jak se o stroje starat. Vybavení snese ta nejpřísnější kritéria, ať už se chystáte s posilováním začínat, nebo jste zkušeným kulturistou.

01

02

Zázemí a služby

Důležité pro nás byla také kontrola zázemí a služby, které posilovny nabízejí. Samozřejmostí je bohatě vybavený bar. Posilovna nabízí suplementy před i po cvičení. Samotné zázemí je pak čisté, jednoduše vybavené a příjemné. Nic víc není zapotřebí, jdeme sem přeci jen posilovat. Dostáváme se k nabízeným službám. I v Kentoya Fitness je možné spolupracovat s osobním trenérem nebo si nechat vypracovat individuální posilovací plán od profesionálů. Součástí nabídky služeb jsou také dietní programy na míru.03

Něco i pro ženy

Nesmíme zapomenout na to, že Kentoya Fitness nenabízí pouze zázemí v podobě posilovny, ale také služby zaměřené spíše na ženy. Nejedná se totiž výhradně o posilovnu a fitness Praha 10, ale také o solárium Praha, které je opět vybaveno solárními přístroji nejvyšší technologické kvality. A aby toho nebylo málo, tak je součástí komplexu i masážní centrum.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *