5 Hi-tech hraček budoucnosti, o kterých musíte vědět

Každý chlap si čas od času musí pořídit nějakou tu technickou vychytávku. Většinou to končí u mobilu nebo nějakýho tabletu.

Tyhle hi-tech věcičky mají společných pár věcí. Většinou to svítí, někdy to vydává i nějaký zvuky, je to drahý a za pár měsíců už to nebudete potřebovat. Ale teď to postě musíte mít!

Ovšem abyste se orientovali ve světě technických vychytávek, je dobré vědět co nás čeká. Případně na co můžete začít šetřit.

Google brýle

Google je jednou z firem, která dělá internet tím čím je. Nikoho tak asi nepřekvapí, že vyvíjí přístroj (brýle), které lze využít v reálné světě. Tyhle brýle budou vytvářet jakousi reálnou obrazovku přímo před očima, ta bude mít funkce jako váš nynější mobilní telefon. Budete moci surfovat po internetu, fotit a další věci. Google právě ladí některé detaily, ale máme se rozhodně na co těšit.

Telefon „Smart skin“

Samsung jako výrobce mobilní telefonů momentálně nemá dobrou pověst, vzhledem k obvinění Applu, že kopíruje jejich produkty. To se ale může velmi rychle změnit. Samsung vyvíjí telefon, který je schopen jakýkoliv obrázek zobrazit na kryt telefonu. Podívejte se na obrázek níže, jistě pochopíte lépe, co je tím myšleno.

Xbox 720

O novém Xboxu koluje po internetu mnoho mýtů a polopravd. Pravdou však je, že se chystá a bude to údajně pecka. Každý muž si rád hraje a jen výjimky nemají doma nějakou tu hru. Ty se do nového Xboxu budou moci stahovat z internetu přímo z domova. Skvělá grafika a nové herní módy jsou samozřejmostí.

Zdravotní hodinky

Zdraví je to nejcennější co máme. A každá nemoc se má odchytit včas. Nejen z tohoto důvodu se vyvíjí hodinky, které dokáží sledovat váš zdravotní stav. Budete moci sledovat své srdce, spací návyky, spálené kalorie a mnoho další faktorů. Ideální přístroj díky kterému se můžete vyvarovat častějším návštěvám lékaře.

Flexibilní obrazovky smartphonů

Samsung má ve skutečnosti v tomto seznamu dva patenty, kterými jistě v budoucnu přiláká mnoho zákazníků. Vyvíjí mobil s pružnou obrazovkou. Ten bude možné všelijak kroutit a ohýbat aniž by se něco stalo. I když to nijak nevylepší funkce telefonu, Samsung doufá, že to prodlouží životnost telefonu, který tak bude daleko méně náchylný na poškození.

Jedna odpověď

  1. Peter 16.5.2013 Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *