Dárky na poslední chvíli

Každý někdy sháněl dárek na poslední chvíli. Ať už to bylo, protože jsme na někoho zapomněli v tom množství dárků, které musíme koupit nebo jsme ten dárek koupili hezky s předstihem, ale ukryli jsme ho tak pečlivě, že ho nemůžeme najít. Je jedno jaký je důvod, důležité je, že nemáme dárek a Ježíšek už klepe na dveře.

Dárek pro Vaši drahou polovičku

Myslíte na všechny okolo, na rodiče, kamarády, děti, ale zapomněli jste na svoji manželku nebo přítelkyni? Skvělým dárkem, sehnaným na poslední chvíli, může být dárkový poukaz na kosmetiku. Když si totiž netroufnete na vybrání kosmetiky nebo nějakého parfému, můžete koupit buď elektronický poukaz, nebo zajít do první parfumerie a koupit ho tam. Pokud ale opravdu chcete koupit něco hmatatelného, můžete si například opsat několik názvů lahviček v koupelně a zajít je koupit, pokud to zrovna nebude krém na vrásky, tak svoji drahou určitě potěšíte.
Pokud hledáte něco spíše zážitkového než hmotného, můžete zakoupit na jednom z mnoha slevových portálů poukaz na wellness pobyt nebo třeba masáž.
wellness-285589_1920

Dárek pro muže

Nemáte dárek pro bratra nebo pro otce. Malér. Ne tak docela, můžete jim objednat předplatné nějakého zajímavého pánského časopisu nebo pokud jsou fanoušky e-booků, tak nějakou elektronickou knihu. Pokud ale hledáte něco sofistikovanějšího, můžete zajít do nejbližší vinotéky a vybrat nějaké kvalitní víno, případně si nechat udělat dárkový set.
A kdybyste opravdu zapomněli a už byla otevřená jenom benzínka, neházejte flintu do žita. Výherní losy nemusejí být tím nejhorším, co se dá najít pod vánočním stromkem. Někdy mohou být dokonce i tím nejlepším.
bottle-1308009_1920

Dárek pro ženu

Nepodařilo se vám něco vymyslet pro vaši matku nebo sestru, protože jste si říkali, že vás časem něco napadne a ono pořád nic. V takové chvíli je asi nejlepší sáhnout po dárkovém poukazu z nějakého e-shopu, kde si potom mohou vybrat podle svého. Poukaz si můžete vytisknout a hezky zabalit, takže bude mít určitě radost.
V neposlední řadě, je-li vaše matka nebo sestra vášnivá čtenářka, můžete zajít do knihkupectví, kde vám jistě rádi poradí, která kniha se pro ni bude hodit. Nebo jí můžete koupit předplatné jejího oblíbeného časopisu a uděláte jí tak radost na celý rok.
magazines-1108800_1920

Dárky pro páry

Chcete-li dát ještě nějaký dárek rodičům, nebo třeba sourozenci a jeho partnerovi či partnerce, můžete samozřejmě využít již zmíněných wellness pobytů. Neexistuje ale nic jednoduššího, než koupit přes internet vstupenky do divadla, kina nebo třeba na koncert. Pokud se ale nebojí výšek, skvělou volbou jistě bude vyhlídkový let balónem nebo malým výletním letadlem.
baloon-1245886_1920

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bugatti Chiron už si budete moc dovolit i Vy. Musíte si ho ale postavit.
Ondřej Ježek bude startovat na MS superbiků pod značkou Yamaha
Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?
Tesla Roadster – nová generace je pekelně rychlá
Tipy na dárky k Valentýnu pro ní
5 tipů pro zlepšení vaší erekce
Jak odradit ženu i milenku
Seznámení v papučích: Tinder a jiné randící aplikace
Megan Fox v sexy videu pro Esquire
Kalendář zadečky 2019. I vy můžete rozhodnout, který tam bude!
Miss Vietnam, aneb krása exotických žen
Galerie holek od popelníku anebo jsou kuřačky sexy?
OSVČ nebo „eseróčko“
I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?
TOP 10 Nejlépe vydělávajících rapperů
Film - Hudba - Hry Hi-Tech Móda a styl Soutěže Zábava
Top 10 pánských parfémů na léto 2018
Barber Shop – užijte si relax při péči nejen o vlasy
Den otců a mužů 2018 + 8 tipů na dárky pro tátu.
Film Rocco – na toto jděte radši bez partnerky!
Amanda Love
Amanda Love, mamina, která utratil 6 miliónů za plastiky.
Bojovník Conor McGregor
Pokerface Dan Bilzerian

Send this to a friend