Výhodná akce na matrace 1+1 zdarma

Nyní můžete nakoupit ve speciální akci – ze speciální nabídky si vyberte matrace, které jsou nabízeny v nabídce 1+1 zdarma! V nabídce můžete najít nabídky dvou kvalitních matrací za cenu jedné, nebo možnost zakoupit kvalitní matraci, ke které získáte kvalitní rošt zdarma. Jaké matrace v této skvělé akci najdete? Například kvalitní sendvičovou matraci Triflex, která je vyrobena z vysoce kvalitních polyuretanových pěn a je opatřena pětitónovou profilací. Záruka na tuto matraci je celé dva roky. Potah má zdravotní certifikát. Dále v nabídce najdete například sendvičovou matraci Margita, která má výšku jádra 16 cm, odnímatelný potah, který můžete bez obav vyprat a nosnost do 120 kilogramů.
Dále si můžete v této speciální akci pořídit matrace s roštem zdarma. V nabídce můžete najít například zdravotní matraci Duo Bio GF spolu s lamelovým roštem Lyra. Matrace je vyrobena z vysoce kvalitních bio pěn Greenfirst s ideální podporou pro vaše tělo. Každá strana matrace Duo Bio GF má jinou tvrdost a vy ji tak můžete otáčet dle potřeby. Na jádro matrace získáte záruku 10 let. Spolu s lamelovým roštem Lyra se jedná o skvělý set pro zdravý spánek. V nabídce najdete také matraci Adriana Bio GF, ke které získáte kvalitní rošt Orion. Jedna strana matrace Adriana je vyrobena z moderní paměťové pěny nové generace, která reaguje na tělesnou teplotu. Celou nabídku matrací 1+1 zdarma naleznete nahttp://www.matracezahubicku.cz/matracezahubicku/eshop/11-1-MATRACE-1-1.
Jestliže si nevyberete z této bohaté nabídky, můžete si také nechat vyrobit matraci na míru. V tomto případě bude sice dodací lhůta delší, avšak těšit se budete moci na matraci přesně dle vašich představ. Internetový obchod Matrace za hubičku nabízí kvalitní matrace pro každého. Každý den také přináší nové akční ceny na vybrané matrace. V nabídce můžete najít také kvalitní prověřené a certifikované zdravotní matrace.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *