Tipy na dárky k Valentýnu pro ní

Už je tady zase to datum, 14.února! Svatý Valentýn, svátek o kterém si mnoho lidí myslím, že byl stvořen pouze marketingovými specialisty, kteří se s maximálním úsilím snaží zvednou klesající tržby mezi Vánocemi a Velikonocemi. Takže se připravte na to, že na každém rohu uvidíte mraky srdíček a jiných symbolů lásky.

V zásadě existují tři typy lidí. Ti co Valentína slaví, protože mají s kým. Ti co ho neslaví, protože nemají s kým a nakonec ti, kterým tohle absolutně nic neříká. Nicméně pokud patříte do té skupiny, která ho slaví, zkusili jsem vám tímto článkem dát pár tipů na zajímavé dárky, kterým můžete potěšit svou lásku, ať už je jakákoliv.

Květina? A co zkusit ovocnou nebo čokoládovou!

Jistě, jen málokoho jako první nenapadne květina. Je to klasika, která v podstatě nikdy nezklame, ale co zkusit trošku něco jiného? Samozřejmě můžete na poslední chvílí trčet někde ve frontě v květinářství a utratit ranec za kytku, která stejně nakonec zvadne.

Ale co zkusit momentálně stále oblíbenější ovocné nebo čokoládové kytice. Dají se objednat online a dokonce mají speciální Valentýnské edice. Všechno je jako v klasickém e-shopu a dá se to vybrat z pohodlí domova. A hlavně, budete originální!.Jediná věc, která vás může otrávit je nerudný řidič kurýrní služby, který ze zrovna špatně vyspal.

Bonbonové srdce k Valentýnu Frutiko Ovocná kytice Frutiko - Miluji Tě

Kde koupit?

 

Dárek do ložnice, je dárek i pro vás

Květina potěší, čokoláda nebo plyšová hračka, to je leda pro puberťáky. Pro opravdovou ženu, která touží po troše toho lechtivého dobrodružství , které ostatně k tomuto svátku patří se hodí něco jiného. Co takhle erotické prádélko, nebo kostýmek, nebo snad ještě něco odvážnějšího masážní olej či Venušiny kuličky. Na to až bude vaše milá chtít dárek vyzkoušet, se budete těšit i vy!

kosilka

Tip: “I když žena říká, že Valentýn neslaví, nebo že žádný dárek nechce, věřte, že i tak jí dárek od vás potěší. Důležité je abyste nezapomněl! ”

Zážitek, na který si ráda vzpomene

Dalším takovým tipem, který klidně můžete sehnat i na poslední chvíli jsou velmi oblíbené zážitky. Každým rokem se nabídka rozšiřuje a tak pokaždé můžete zaujmout svojí lásku něčím jiným. Už poměrně ustálenou klasiku čokoládovou nebo medovou masáž můžete nahradit masáží kávovou nebo chmelovými lázněmi. Žádná žena jistě neodmítne wellnes víkend, případně romantickou večeři v netradičním pojetí.

VALENTÝNSKÁ SURF PARTY

Ukažte, že jste pár

A ještě jeden netradiční tip. Pokud jste “v tom” zrovna čerstvě, nebo si váš protějšek opravdu potrpí na to, aby bylo vidět, že patříte k sobe, může koupit trička pro páry. Jejich nabídka se v internetových obchodech, právě v období svátku zamilovaných hodně rozšiřuje.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *