Tip: Sedací vak na fesťáky nebo do přírody

Máme tady pro vás jeden tip, který se vám především na léto bude hodit. Patříte mezi milovníky fesťáků, chodíte rádi do přírody, na pikniky a tak vůbec? Jestli jste alespoň na jednu věc odpověděli ano, je tady skvělí nápad v podobě sedacího vaku Lamzac Hangout.
 

O co jde?

Jedná se o velký a pohodlný sedací vak nebo pohovku pro dva od legendární značky Fatboy. Možná i vy od nich máte něco v obýváku. Krása tohoto produktu je v tom, že se vzduch nafukuje jednoduchým pohybem dovnitř a stejně tak snadno se vypouští. Je skladný a snadno ho složíte do praktického obalu. Díky tomu nezabere moc místa a můžete ho vzít sebou kamkoliv. Výlet na pláž, festival, posezení v parku nebo třeba jenom na zahradě se teď stane mnohem pohodlnější.

lamzac
lamzac2

Díky speciálnímu nylonu ripstop je velmi odolný a extrémně lehký. Takže vydrží i válení ve dvou. Autorem praktického sedacího vaku Lamzac Hangout je Marijn Oomen, který má dokonce na Lamzac patent. Všechny ostatní jsou pouze padělky. Takže i když najdete levnější kousky na netu, půjde zřejmě o kopie, které originál jen kopírují.

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *