Surf Arena Praha: indoor adrenalin po česku

Prkno pod vašima nohama rozrazí proud vody. Když ho zkrotíte, začnete dělat svá první salta nebo flipy. Na souši na vás zatím čeká cuba libre namíchaná místním zkušeným barmanem. I tak může vypadat váš volný čas, když se ho rozhodnete trávit v Surf Areně, prvním indoor surfingovém simulátoru u nás, otevřeném letos v lednu v pražských Letňanech.

Vlna zapomnění spláchla doby, kdy jste surfing mohli pouze sledovat v televizi nebo za ním v lepším případě letět stovky kilometrů. V neotřelém moderním prostoru teď můžete alespoň náznakem zakusit pocity opravdových surfařů na rozbouřeném oceánu.

První návštěva Surf Areny začíná pro každého stejně. Po úvodním půlhodinovém zaškolení si pod dohledem pohodových instruktorů vyzkoušíte jízdu na surfu vleže a vkleče a nakonec zčeříte vlny také ve stoje.

I když to možná zpočátku na žádné velké exhibice nebude, připravte se, že se v každém případě na simulátoru pořádně vyblbnete. To dokládají nadšené reference návštěvníků třeba na facebookových stránkách Areny. Nakonec vlastně nikomu nevadí, když se v zápalu boje s koordinací trochu obouchá.

indoor02

Cena půlhodinových jízd pro jednu osobu začíná na 490 Kč, a pokud se budete chtít naučit jezdit jako profík, zaplatíte za balíček pěti hodinových jízd v době mimo špičku 3790 Kč. Exkluzivní balíček hodinových jízd pro dvanáct surfařů stojí 12 900 Kč a z rozsáhlé nabídky si dále můžete vybrat třeba hodinu surfování včetně dopravy z centra Prahy nebo zvýhodněnou nabídku pro juniory ve věku od 6 do 15 let.

Věkové omezení pro starší odvážlivce není, šikovné děti se zkušenostmi ze snowboardu mohou prkno na vodě krotit už od věku čtyř let. Na simulátor vás nepustí, pakliže jste těhotná žena nebo jakékoliv pohlaví pod vlivem alkoholu. Třeba toho, který je zamíchaný do drinků v nabídce místního baru.

Kromě něj je součástí letňanské Surf Areny také hudební klub, kavárna a venkovní terasa. Když zrovna nesjíždíte vlny, můžete se občerstvit vynikajícími čerstvými sendviči, saláty nebo domácími limonádami. Přímo od stolu přitom přes prosklenou výlohu pozorujete, jak s vodním živlem bojují ostatní surfaři.

Společenských příležitostí je v tomto novém moderním prostoru víc než dost. Jestli chcete letošní vánoční večírek prožít jinde, než jako tradičně v hospůdce na růžku, zkuste si třeba pronajmout zdejšího prostor s kapacitou až 250 osob pro firemní akci.

Podmínky jsou dané, voda mokrá a letňanský vítr příznivý. Takže chlapi, obujte prkno dřív, než zůstanete jedním z posledních, kdo to ještě nezkusil.

Co se nám na tom líbí a co ne

  • Neotřelá zábava, kterou jinde dělat nemůžete
  • I když neumíte surfovat, zažijete kopu zábavy
  • Dá se dělat v každém počasí a celý rok
  • Občas to slušně ujede
  • Pro někoho cena
Objednat se můžete tady >>

Video

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Bugatti Chiron už si budete moc dovolit i Vy. Musíte si ho ale postavit.
Ondřej Ježek bude startovat na MS superbiků pod značkou Yamaha
Přemýšlíte o novém autě? Co takhle dobře zajetý roční vůz?
Tesla Roadster – nová generace je pekelně rychlá
Tipy na dárky k Valentýnu pro ní
5 tipů pro zlepšení vaší erekce
Jak odradit ženu i milenku
Seznámení v papučích: Tinder a jiné randící aplikace
Megan Fox v sexy videu pro Esquire
Kalendář zadečky 2019. I vy můžete rozhodnout, který tam bude!
Miss Vietnam, aneb krása exotických žen
Galerie holek od popelníku anebo jsou kuřačky sexy?
OSVČ nebo „eseróčko“
I chlapi rádi ušetří při nákupech online – Jak na to?
TOP 10 Nejlépe vydělávajících rapperů
Film - Hudba - Hry Hi-Tech Móda a styl Soutěže Zábava
Top 10 pánských parfémů na léto 2018
Barber Shop – užijte si relax při péči nejen o vlasy
Den otců a mužů 2018 + 8 tipů na dárky pro tátu.
Film Rocco – na toto jděte radši bez partnerky!
Amanda Love
Amanda Love, mamina, která utratil 6 miliónů za plastiky.
Bojovník Conor McGregor
Pokerface Dan Bilzerian

Send this to a friend