Správa nemovitostí Praha 5

Zabýváte se správou bytových družstev a připadá Vám v poslední době, že Vám na tuto aktivitu chybí dostatek času? Začněte spolupracovat se skutečným odborníkem na místním trhu, kterým je společnost Parkers. Správa nemovitostí Parkers poskytuje cenné rady rovněž společenství vlastníků jednotek. Obrátit se na společnost Parkers můžete, ať už byste si rádi nechali poskytnout celý servis, nebo jen dílčí službu.

Další informace o tom, co všechno můžete získat, začnete-li spolupracovat se společností Parkers, se dovíte na této webové adrese www.svjonline.cz. Správa nemovitostí Parkers zajišťuje, jak správu nemovitostí v hlavním městě České republiky, tak vzdálenou správu domů v dalších městech Česka a Moravy. V hlavním městě České republiky Správu nemovitostí Parkers požádali o pomoc již Správa nemovitostí Praha 1. Se správou nemovitostí Parkers budete mít v pořádku, jak administrativní náležitosti, tak celé hospodaření. Budete-li chtít, bude se společnost Parkers starat nejen o ekonomickou a administrativní správu Vašeho majetku, ale také o jeho technické zajištění.

V technických záležitostech Vám například vypracuje sestavení plánu revizí technických zařízení a jejich zajištění, bude se starat o sledování doby platnosti revizí. Zajistí odstranění zjištěných závad i provedení odečtu poměrových měřidel pro účely vyúčtování služeb. Se správou nemovitostí Praha 5 budete více než spokojeni.  Správa nemovitostí Parkers se zabývá také zajištěním pravidelného úklidu společných prostor i zajištěním ostrahy nemovitostí. Chcete-li mít dům neustále pod kontrolou, nechejte si poskytnout havarijní službu. Vaši nemovitost můžete mít neustále pod kontrolou také díky online informacím na internetové aplikaci IFM 24.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *