Pokerface Dan Bilzerian

Není tomu tak dávno, co vody české pokerové scény rozvířil mimořádný úspěch českého profesionála Martina Stazska. Do té doby takřka neznámý třinecký rodák v roce 2011 okouzlil celé Las Vegas, když porazil sedm tisíc obtížných soupeřů a na své konto si připsal více než třináct milionů korun.

Jeho výhry si tehdy všimla dokonce i média, která jinak pokerové turnaje přehlížejí. A tak se Martin Stazsko dostal do povědomí široké veřejnosti a některé z fanoušků dokonce inspiroval k tomu, že začali uvažovat o zahájení vlastní pokerové kariéry. Zdánlivě to vypadá jednoduše – věnovat se oblíbené zábavě, a při tom vydělávat slušné sumičky, to zní opravdu lákavě.

Život jako jedna velká party

Své o tom ví i jistý Dan Bilzerian, pokerový profesionál, o kterém je v poslední době slyšet čím dál víc. Zatímco zmiňovaný Martin Stazsko dává přednost anonymitě a do světa se příliš nehrne, Dan Bilzerian je jeho přesným opakem. Kdo sleduje sociální sítě a orientuje se ve světě zahraničních celebrit, ten jeho existenci jistě již stihl zaznamenat.

S trochou nadsázky bychom Dana mohli přirovnat ke klasickým zástupcům zlaté mládeže: pochází z rodiny byznysmena z Wall Street a od mala je zvyklý na to, že dostane vše, na co si ukáže. A rozhodně nemá potíž se sebevědomím. V životě chce tenhle svérázný Američan něčeho dosáhnout, ale hlavně si jej pořádně užít. Ideálně jako jednu velkou party. A jak se zdá, štěstí se ho docela drží. Alespoň měříme-li životní úspěch počtem luxusních závodních aut, zbraní, milenek a fanoušků na Instagramu.

bilzerian girls

Dolary sem, dolary tam

Nedávno se Bilzerian pustil také do zmíněného pokeru, koketuje i s herectvím. Že by již uvažoval o tom, jak svým vypracovaným tělem a přirozeným charismatem dobude Hollywood? Nasvědčuje tomu přinejmenším fakt, že na soukromý pokerový turnaj stihl již pozvat takové hvězdy, jako jsou Matt Damon, Leonardo diCaprio nebo Ben Affleck. V pokerových turnajích je Bilzerian obecně mimořádně úspěšný – nedělá mu problém čas od času jen tak „z fleku“ vyhrát pár set tisíc dolarů a porazit tak daleko zkušenější protivníky. Není divu, že Dan Bilzerian se již stihl stát vzorem milionů obdivovatelů z celého světa.

bilzerian-cars bilzerian poker

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *