Nový notebook netřeba, pořiďte si raději repasovaný

Odešel vám počítač či notebook do věčných lovišť a nemáte na nový? Nevěšte hlavu, vždyť nový notebook mít nemusíte. Stačí, když si koupíte repasovaný, což je stejně kvalitní počítač, který umí stejné věci, jenom byl v minulosti používány, ale většinou minimálně. Repasované počítače a notebooky jsou elektronika, která byla v minulosti používána především v bankách nebo v pojišťovnách, ovšem po pár letech byly nahrazeny novějšími modely. Jelikož by byla škoda vyhodit zcela funkční techniku, prodávají se dál za doslova směšnou cenu. Na kvalitní notebooky HP nebo Lenovo si tak dosáhne skutečně každý.

Jak jsme zmínili, nový pracovní notebook netřeba. Stačí, když si pořídíte repasovaný kancelářský notebook, který umí to, co nový, jen je na něm vidět malé opotřebení. Jestli si však nemůžete dovolit zcela nový počítač, drobné a takřka neviditelné opotřebení vám jistě nebude vadit.

Repasované stolní počítače jsou ideální v případě, kdy rodiče chtějí dětem koupit svůj první počítač. Jelikož se na něm budou hrát jen hry, není třeba nového počítače, bohatě si vystačí s repasovaným.

Kde mohu repasovaný počítač koupit?

Nyní je jen otázka, kde můžete repasovaný počítač koupit. Nelze je koupit kdekoliv, navíc ne každý obchodník nabízí repasované počítače v dobrém stavu. Pokud se nechcete spálit, doporučujeme se obrátit na firmu inComputer, s. r. o., která se na prodej repasované a výpočetní techniky zaměřuje.

O firmě inComputer, s. r. o.:

Firma se na trhu pohybuje už více jak patnáct let, během kterých získala dostatek zkušeností k tomu, aby svým klientům nabídla skutečně kvalitní služby. Jelikož spolupracují především se zahraničními klienty, můžete se těšit na zahraniční zboží, které je minimálně a většinou krátkodobě používané, tudíž lze o zboží říct, že je jako nové, jen je prodávané někdy i se sedmdesátiprocentní slevou.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *