Nicki Minaj – taková exotická Lady Gaga

Když jsme se v redakci poprvé dívali na Nicki Minaj (čti Niky Mináž) tak nám svojí garderobou, celkovým vystupováním na veřejnosti a možná i repertoárem připomínala Lady Gaga, akorát v takovém exotickém balení.

Pojďme se tedy na tuhle zpěvačku podívat trochu podrobněji. Neochudíme vás také fotogalerii, kde Nicki pózuje v poměrně zajímavých polohách.

Než se stala Nicky Minaj

Ano, vlastní jméno téhle zpěvačky a vlastně také „rapperky“ je Onika Tanya Maraj (nar. 8.12.1982). Nicki Minaj je totiž umělecké jméno. Pochází z New Yorku přesněji z Queensu, ale jak její vzhled napovídá že se narodila na Trinidadu.Tam musela žít do svých 5 let s babičkou, protože se její rodiče snažili postavit v Americe na vlastní nohy. Pak už se přesunula do USA, kde i vystudovala.

Hudební kariéra

Nicky vydala už svůj první hudební počin v roce 2007. Pak během pár let vydala ještě několik mixtapů, a dokonce získala i pár menších cen. Opravdu slavná však začala být až když jí objevil rapper Lil Wayne. Podepsala smlouvu s velkým vydavatelstvím a její debutové album Pink Friday (2010) se stalo komerčním hitem.

Uvidíme jak se jí bude dařit dál, zatím její styl, velký zadek i prsa komerčně fungují. Nám přijde hodně zajímavá.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *