Ministerstvo sexu doporučuje: Dostatečné pití kávy zlepšuje erekci!

Konečně užitečný vědecký výzkum o účincích kofeinu! Po nudných studiích pro holky typu „je vhodné dát si kafe po ránu nebo ne?“, se tým doktorů z amerického Houstonu vytáhnul s tezí o účincích kofeinu na pánskou erekci!

Podle výsledků vědecké studie jsou muži, kteří vypijí denně dva nebo tři šálky kávy, méně náchylní k erektilním dysfunkcím (zkráceně ED) než všichni ostatní. Jen pro zajímavost – podobné množství kofeinu obsahuje asi pět skleniček Coca Coly, dvě plechovky Red Bullu nebo „pouhé“ dvě tabulky hořké čokolády.

Kofein nezvyšuje jen krevní tlak, ale také množství proudění krve do penisu – funguje tedy podobně jako léky typu Viagra. Alespoň to tvrdí jeden z doktorů, který se na vědeckém výzkumu podílel, urolog Run Wang.

Náš tip: Pokud se cítíte bez energie a máte pocit, že to má vliv na váš výkon, zkuste multivitamín moderního muže Primulus 

Dejte ale pozor, ať to s tím nabuzením zase moc nepřepísknete. Ačkoliv množství 2-3 šálků riziko ED drží někde u 42%, vyšší spotřeba kávy už zase tuto úspěšnost o pár procent snižuje.

Nikdo vás samozřejmě nenabádá, abyste si vedli podrobné statistiky nebo si do Starbucksu nosili kalkulačku. Ale jestli vaše příští rande v kavárně náhodou proběhne zrovna někde mezi druhým a třetím šálkem toho dne, možná se vám teď bude pít o trochu víc zvesela.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *