Melania Trump – nová první dáma USA

Modelkou se stala ve svých šestnácti. Teď je jí čtyřicet šest a vypadá pořád dost sexy. Řeč je o nové první dámě Spojených států amerických, Melanii Trumpové. Ona sama mluví pěti jazyky, Anglicky, Francouzsky, Německy, Srbsky a Slovinsky. Ve Slovinsku se narodila a je tedy jedinou první dámou, která se narodila v komunistické zemi. Je taky jedinou, která kdy pózovala nahá.

89

V šestnácti letech opustila lublaňskou vysokou školu a začala s modelingem. To se jí vyplatilo, protože se brzy objevila na obálkách časopisů jako je Bulharský Haper’s Bazaar nebo Vogue. V roce 1995 fotila nahá pro dnes již zaniklý časopis Max Magazine a také jste ji mohli vidět v Britském GQ, kde pózovala nahoře bez.

7

Krásná Melania je tedy ze Slovinska, do Ameriky se dostala v roce 1996, kvůli focení. Předtím se ještě stihla proslavit v Evropě, když fotila pro velké módní domy v Paříži a Miláně. V New Yorku se potkala na večírku Fashion Weeku v manhettonském Kit Kat Klubu s podnikatelem a miliardářem Donaldem Trumpem, se kterým se v roce 2004 zasnoubila a poté v roce 2005 se z Melanie Knaussové stala Melania Trumpová. Brali se ve floridském Palm Beach a prý to bylo krásné. Měla nádherné šaty, její prsten stál 1.5 milionu amerických dolarů a na svatbě byli dokonce přítomni i Bill a Hillary Clintonovi. Rok po svatbě se jim narodil syn Barron.

PALM BEACH, FL: Melania Trump in her wedding dress after marrying Donald Trump Sr. at The Mar-a-Lago Club in January 22, 2005 in Palm Beach, Florida. (Photo by Maring Photography/Getty Images/Contour by Getty Images)

(Zdroj foto Maring Photography/Getty Images/Contour by Getty Images)

Dnes už Melania nefotí. Role první dámy Spojených států amerických by se měla chopit 20. ledna 2017. Podle Washington Post je ale nejméně oblíbenou první dámou od doby Hillary Clintonové. Jiní ji zase přirovnávají Jackie Kennedyové, která zahájila tradici samostatné mise první dámy. Předešlá první dáma, Michelle Obamová, bojovala proti dětské obezitě, Melania chce prý bojovat proti kyber šikaně

5 2

6

Zdroj foto: gq-images.condecdn.net / i.dailymail.co.uk

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *